DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Siły tureckie zabiły 21 żołnierzy syryjskich sił rządowych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Turcy zabili 21 syryjskich żołnierzy i zniszczyli dwa działa i dwie wyrzutnie rakiet. O północy z czwartku na piątek w prowincji Idlib wprowadzono zawieszenie broni. Nie podano, czy do ataku sił tureckich doszło przed wprowadzeniem zawieszenia broni, czy już po.

Władze w Ankarze poinformowały, że w czwartek dwóch tureckich żołnierzy zginęło, a trzech kolejnych zostało rannych po tym, jak armia syryjskiego prezydenta Baszara el-Asada otworzyła ogień w mieście Idlib w północno-zachodniej Syrii.

Nie podano, czy do tureckiego ataku na siły syryjskie doszło jeszcze w czwartek, czy też już w piątek.

O północy z czwartku na piątek w prowincji Idlib formalnie wszedł w życie rozejm, który uzgodnili w Moskwie prezydenci Rosji i Turcji, Władimir Putin i Recep Tayyip Erdogan.

„Względny spokój”

Rosja jest najważniejszym sojusznikiem reżimu Asada, którego wojska prowadziły ofensywę w prowincji Idlib przeciwko rebeliantom i dżihadystom, których z kolei wspiera Turcja.

Tymczasem Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka z siedzibą w Londynie poinformowało, że w pierwszych godzinach obowiązywania zawieszenia broni w Idlibie panował „względny spokój”, choć jeszcze tuż przed wejściem w życie rozejmu w prowincji trwały bombardowania.

W ostatnich tygodniach doszło do eskalacji przemocy między siłami tureckimi i syryjskimi w prowincji Idlib, zwłaszcza pod koniec lutego, gdy 33 tureckich żołnierzy zginęło w nalotach sił syryjskich.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: