DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Przypadki wirusów zajmują 100 000 przypadków jako śnieżki o skutkach ekonomicznych”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PARIS (AP) – nowy koronawirus, przekraczając kolejne granice, osiągnął kamień milowy w piątek, zarażając ponad 100 000 ludzi na całym świecie, zagłębiając się w codzienne życie milionów, zarażając potężnych, niechronionych biednych i ogromną masę pomiędzy nimi.

Wirus, który zabił ponad 3400 osób, pojawił się w większej liczbie stanów USA, pojawił się w co najmniej czterech nowych krajach, a nawet przedarł się do sal Watykanu. Zmusiło meczety w Iranie i innych krajach do powstrzymania cotygodniowych modlitw muzułmańskich, zablokowało pielgrzymów z miejsca narodzin Jezusa w Betlejem i podniosło plany Japonii dotyczące olimpijskiej parady z pochodniami.

Gdy rynki finansowe ponownie zanurkowały, reperkusje wirusa spowodowały także pogorszenie warunków życia w realnej gospodarce.

„Kto będzie karmił swoje rodziny?” – zapytał Elias al-Arja, szef związku zawodowego właścicieli hoteli w Betlejem na okupowanym przez Izrael Zachodnim Brzegu, gdzie zakazano turystom i zamknięto piętrowy kościół Narodzenia Pańskiego.

Confirmed cases
1 to 50
51 to 100
101 to 1,000
1,001 to 5,000
More than 5,000
Data is based off the Johns Hopikins’ Center for Systems Science and Engineering report as of March 5 at 7p.m. EST; 706 Diamond Princess cruise ship cases are not included in totals.
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: