DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nieoficjalne informacje o stanie zdrowia papieża Franciszka

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Papież Franciszek, który od ponad tygodnia zmaga się z silnym przeziębieniem, czuje się lepiej – podał w piątek rzymski dziennik „Il Messaggero”. Informacja jest nieoficjalna. Watykan od wtorku nie wydał żadnego komunikatu na temat zdrowia papieża.

Według włoskiej gazety – papież, który z powodu przeziębienia pozostał w Domu Świętej Marty w Watykanie, gdzie mieszka i nie pojechał na rekolekcje wielkopostne dla Kurii Rzymskiej w miasteczku Ariccia, śledzi codziennie ich przebieg i rozważania podczas wideokonferencji.

W piątek zakończą się sześciodniowe rekolekcje w domu kościelnym koło Wiecznego Miasta.

W komunikacie wydanym trzy dni wcześniej Watykan informował, że przeziębienie papieża przebiega bez symptomów wskazujących na „inne choroby”. Ten fragment uznano za nawiązanie do informacji podanej tego dnia przez „Il Messaggero” o tym, że papież miał wykonany test na obecność koronawirusa, a jego wynik był negatywny.

Dlatego – jak dodaje dziennik – w kolejnych dniach Franciszek odprawiał codziennie msze w kaplicy Domu Świętej Marty i kontynuował spotkania, unikając jednak wyjść, by móc wyzdrowieć.

Watykan nie potwierdził doniesień o prewencyjnym teście.

Watykaniści zauważają zaś, że najbliższe dni przyniosą odpowiedź na pytanie, jakie kroki podjęte zostaną w Stolicy Apostolskiej w związku z kryzysem epidemiologicznym we Włoszech i na miesiąc przed rozpoczęciem Wielkiego Tygodnia.

Zmiany zostały wstępnie zapowiedziane w czwartkowej nocie biura prasowego.  „W odniesieniu do działalności Ojca Świętego, Stolicy Apostolskiej i Państwa Watykańskiego w najbliższych dniach, analizowane są kroki mające na celu uniknięcie szerzenia się Covid-19, które zostałyby wprowadzone w koordynacji z tymi przyjętymi przez władze włoskie” – wyjaśniono.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: