DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Irański generał oskarża wrogów o uwolnienie koronawirusa przeciwko Iranowi i Chinom”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Irański generał: koronawirus jest sztuczną bronią biologiczną !!!!!!

Irański w masce przechodzi obok muralu przedstawiającego swoją flagę narodową w Teheranie 4 marca 2020 r. – Iran starał się powstrzymać szybkie rozprzestrzenianie wirusa COVID-19, zamykając szkoły i uniwersytety, zawieszając ważne wydarzenia kulturalne i sportowe, i skrócenie godzin pracy. (Zdjęcie ATTA KENARE / AFP) (Zdjęcie ATTA KENARE / AFP przez Getty Images)

Steve Watson
SUMMIT NEWS

Sugeruje uwolnienie wirusa USA przeciwko Chinom i Iranowi

Irański przywódca wojskowy zasugerował, że koronawirus nie jest naturalnie występującą chorobą i że jest sztuczną bronią biologiczną uprawianą i wypuszczoną przeciwko Chinom i Iranowi przez „wrogie państwo”.

Generał brygady Gholam Reza Jalali, irański oficer odpowiedzialny za krajową Organizację Obrony Cywilnej, stwierdził we wtorek, że „Badanie konsekwencji wirusa w zakresie opłat za przejazd lub zasięgu epidemii oraz rodzaju propagandy medialnej w tej kwestii, to jest mający na celu zwiększenie strachu i paniki wśród ludzi, wzmacnia spekulacje, że atak biologiczny został skierowany przeciwko Chinom i Iranowi z celami gospodarczymi. ”

Mocno sugerując, że wirus jest atakiem biologicznym przez USA, Jalali  powiedział  Iranian Fars News Agency, państwowym mediom, że szuka „badań laboratoryjnych i porównania genomu pierwotnego wirusa i nowych genomów”, aby potwierdzić swoją teorię.

Iran został oskarżony o zatuszowanie rzeczywistego zasięgu wybuchu w jego granicach. W chwili pisania tego dokumentu oficjalnie odnotowano tylko 92 zgony z 2922 przypadków, ale liczby te są znacznie niższe niż  sugerują niezależne raporty i roszczenia  grup dysydentów w kraju . Uważa się, że prawdziwa liczba zgonów to setki lub tysiące.

Filmy przesłane do YouTube przez grupy dysydenckie rzekomo pokazują, jak ludzie upadają na ulice Teheranu przed skutkami wirusa i przypominają poprzednie filmy z Chin.

Kontynuuj czytanie na: https://summit.news/2020/03/05/iranian-general-coronavirus-is-a-manmade-bio-weapon/

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: