DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

DEPARTAMENT OBRONY OCZEKUJE, ŻE KORONAWIRUS „PRAWDOPODOBNIE” STANIE SIĘ GLOBALNĄ PANDEMIĄ ZA 30 DNI, GDY TRUMP UDERZY W POWAŻNY TON

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kiedy prezydent Donald Trump zapewnił opinię publiczną, że jego administracja właściwie obsługuje nowego koronawirusa, dokument z Departamentu Obrony wykazał, że urzędnicy przygotowują się na możliwość, że COVID-19 może mieć znaczący globalny wpływ.

Ostrzeżenie pojawiło się w ramach codziennego wywiadu Wspólnego Szefa Sztabu i, zgodnie z dokumentem uzyskanym przez Newsweek , urzędnicy oczekują, że COVID-19 „najprawdopodobniej” stanie się globalną pandemią w ciągu najbliższych 30 dni.

Urzędnicy spodziewali się, że globalne przypadki się rozprzestrzenią. We wtorek Narodowe Centrum Wywiadu Medycznego (NCMI) podniosło ostrzeżenie o ryzyku pandemii. Przeszedł od WATCHCON 2, prawdopodobnego kryzysu, do WATCHCON 1, zbliżającego się kryzysu, spowodowanego ciągłym przenoszeniem się ludzi z Chin poza Chinami, zgodnie z podsumowaniem raportu uzyskanym przez Newsweek .

COVID-19 dotknął każdego zamieszkałego kontynentu, zarażając ponad 82 000 ludzi na całym świecie od czasu jego pierwszej identyfikacji w grudniu ubiegłego roku, w tym potencjalnie 65 osób w Stanach Zjednoczonych. Spośród przypadków w Stanach Zjednoczonych Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) potwierdziło, że dwa były nieznanego pochodzenia, co wskazuje na możliwość rozprzestrzenienia się w społeczności. W sobotę kobieta w stanie Waszyngton stała się pierwszą śmiercią w Ameryce.

Ponieważ COVID-19 rozprzestrzenia się na całym świecie, ryzyko dla członków DoD rozmieszczonych na całym świecie wzrasta, a jeden członek serwisu już przetestował pozytywnie. United States Forces Korea (USFK) potwierdziło we wtorek, że 23-letni żołnierz stacjonujący w Camp Carroll, znajdujący się w Waegwan w Korei Południowej, był pierwszym członkiem serwisu, o którym wiadomo, że wirus i jego żona otrzymali pozytywne wyniki w sobotę.

„DoD dotyczy nie tylko wpływu COVID-19 na gotowość do misji, ale także ryzyka nieumyślnego rozprzestrzeniania się wirusa w Stanach Zjednoczonych przez powracających członków, którzy mogli zostać narażeni” – powiedział w wywiadzie dla Newsweek starszy urzędnik Pentagonu .

pandemia koronawirusa 30 dni przed nami
Ludzie noszą maski chirurgiczne podczas spaceru wzdłuż Grant Avenue w Chinatown w środę w San Francisco. W sobotę w USA odnotowano pierwszą śmierć nowego koronawirusa z udziałem osoby w Waszyngtonie.JUSTIN SULLIVAN / GETTY

Zapytana o komentarz, Jessica R. Maxwell, rzeczniczka DOD, powiedziała, że ​​DoD ma „plany awaryjne i podejmuje kroki w celu edukacji i ochrony naszego personelu wojskowego i cywilnego, członków rodzin i baz w zapobieganiu powszechnemu wybuchowi epidemii”. Ale ostatecznie „dowódcy indywidualnie dotkniętych rozkazów geograficznych będą i wydają specjalne wytyczne swoim siłom, zależnie od sytuacji.”

Wojsko podjęło już kroki w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa, w tym zabrania członkom służby, cywilom DoD i kontrahentom podróżowania do Chin kontynentalnych, a także nieistotnej podróży do Korei Południowej. Członkowie serwisu USFK mają również ograniczony udział w nieistotnych czynnościach po instalacji, takich jak zakupy, bary i kina oraz jedzenie w restauracjach.

Urzędnicy ds. Zdrowia z CDC i Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej utrzymują, że ryzyko dla ogółu społeczeństwa jest niskie, ponieważ Stany Zjednoczone nie widziały ciągłego rozprzestrzeniania się społeczności. Ale przygotowują się na ten moment, a dr Nancy Messonnier, dyrektor CDC Centrum Narodowego Centrum Szczepień i Chorób Oddechowych, powiedziała, że ​​to nieuniknione.

„Nie chodzi o to, czy to się stanie, ale raczej o to, kiedy to się stanie i ile osób w tym kraju będzie miało ciężką chorobę” – powiedział Messonnier.

Użycie terminu „pandemia” w dokumentach informacyjnych opisywało wybuch epidemii na świecie, podczas gdy „epidemia” ograniczyłaby się do kraju ”, powiedział w wywiadzie dla Newsweek starszy urzędnik Pentagonu . Podczas pandemii duża liczba osób w kilku krajach lub według CDC dotyczy to kontynentów.

Światowa Organizacja Zdrowia odrzuciła klasyfikację epidemii jako pandemię, twierdząc, że nie zmienia ona środków reagowania i może powodować niepotrzebny strach. Ale właśnie tam zmierza sytuacja, według Messonniera. Powiedziała, że ​​dwa kryteria pandemii – wirus powodujący choroby skutkujące śmiercią i długotrwałym rozprzestrzenianiem się między ludźmi – zostały już spełnione, a my zbliżamy się do spełnienia trzeciego kryterium: rozprzestrzenienia się na całym świecie.

„To bardzo poważne” – powiedział w sobotę prezydent Donald Trump, naczelny wódz. Dla członków wojska, którzy rozmieszczają się i podróżują na całym świecie, rozprzestrzenianie się COVID-19 stanowi nowe zagrożenie dla ich zdrowia i bezpieczeństwa.

newsweek.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: