DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Czy Izrael wprowadził śmiertelny szczep koronawirusa przeciwko Iranowi?????? „

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Elementy syjonistyczne rozwinęły śmiertelniejszy szczep koronawirusa przeciwko Iranowi: Academic

James Henry Fetze
PressTV

Amerykański naukowiec i analityk zasugerował, że „elementy syjonistyczne” w USA lub Izraelu wykorzystały globalną epidemię koronawirusa, aby stworzyć i rozprzestrzenić śmiertelniejszy szczep wirusa w Iranie jako formę „wojny biologicznej” przeciwko Irańczykom.

„Uważam, że pod przykrywką rzekomej epidemii koronawirusa dzieje się to, że wojna biologiczna jest prowadzona przeciwko Iranowi przez syjonistów, którzy wykorzystują sytuację”, powiedział James Fetzer, emerytowany profesor filozofii w Uniwersytet w Minnesocie.

„Właśnie dlatego Iran wydaje się tak dotkliwie uderzony; innymi słowy, koronawirus jest wykorzystywany jako zasłona dymna w celu ukrycia faktu, że prawdziwi wrogowie Iranu celowo atakują naród irański ”- powiedział w czwartek Fetzer dla Press TV.

Fetzer powiedział, że bardziej agresywny typ nowego koronawirusa może rozprzestrzeniać się w Iranie. „Zachęcam irańskich naukowców do zbadania wirusa, aby sprawdzić, czy jest on tym samym wirusem, który rzekomo powoduje takie szkody na całym świecie” – powiedział.

„Niemal na pewno, moim zdaniem, jest to w rzeczywistości spisek mający na celu zniszczenie Iranu” – dodał.

Coronavirus was produced in a laboratory: Former CIA intel officer

A former military intelligence officer of the CIA has said that the “Coronavirus did not occur naturally through mutation but rather was produced in a laboratory, possibly as a biological warfare agent.”

Koronawirus został wyprodukowany w laboratorium: były oficer wywiadu CIA
Były oficer wywiadu wojskowego CIA powiedział, że „koronawirus nie pojawił się naturalnie w wyniku mutacji, ale raczej został wyprodukowany w laboratorium, być może jako czynnik do walki biologicznej”.

W czwartek Iran zgłosił 591 nowych infekcji i 15 nowych zgonów z powodu koronawirusa. Spowodowało to całkowitą liczbę potwierdzonych przypadków w Iranie do 3513, podczas gdy liczba zgonów osiągnęła 107 od czasu wybuchu epidemii w kraju 19 lutego.

Prezydent Iranu Hassan Rouhani w środę odrzucił oferty USA dotyczące pomocy Iranowi w walce z koronawirusem, mówiąc, że Amerykanie powinni znieść zakaz dostępu Iranu do leków, jeśli są naprawdę szczerzy w swoich roszczeniach humanitarnych.

Pomimo sankcji Iran zmobilizował wszystkie swoje zasoby do walki z koronawirusem, a władze powiedziały, że w ciągu ostatnich dni po wyleczeniu z choroby setki osób zostały zwolnione ze szpitali.

Światowa Organizacja Zdrowia podała w środę, że śmiertelność wśród zgłoszonych przypadków wyniosła 3,4 procent, zmieniając wcześniejsze szacunki.

Ale na całym świecie prawdopodobnie istnieje znaczne zaniżanie raportów, a prawdziwa śmiertelność choroby będzie z czasem lepiej poznawana.

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: