DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Ukraina ma nowego premiera”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Rada Najwyższa Ukrainy odwołała dziś podczas nadzwyczajnego posiedzenia Ołeksija Honczaruka ze stanowiska premiera. Wczoraj Honczaruk złożył wniosek o rezygnację. Na tym samym posiedzeniu na stanowisku premiera zatwierdzony został Denys Szmyhal.

Za odwołaniem Honczaruka zagłosowało 353 deputowanych. Zaraz po głosowaniu Honczaruk i cały jego gabinet opuścili salę obrad Werchownej Rady.

Dzisiejsze posiedzenie parlamentu rozpoczęło się od przemówienia prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, który powiedział min., że gabinet Honczaruka ma swoje osiągnięcia, ale „to dziś za mało dla Ukraińców”.

„Ten rząd wie, co robić, ale wiedzieć to za mało. Trzeba pracować” – oświadczył Zełenski.

Na miejsce Honczaruka Parlament wskazał obecnego wicepremiera, ministra odpowiedzialnego za rozwój jednostek samorządu terytorialnego Denysa Szmyhala. Jego kandydaturę zaproponował radzie prezydent Wołodymyr Zełenski.

„Ukraińcy potrzebują takiego rządu, który dokona niemożliwego” – powiedział Zełenski przed głosowaniem nad kandydaturą Szmyhala.

Ok 17. czasu ukraińskiego deputowani zatwierdzili Denysa Szmyhala na stanowisko premiera.

Według korespondenta UNIAN 291 spośród 405 zarejestrowanych w sali zagłosowało za tą decyzją, z czego 241 to deputowani rządzącej partii Sługa Narodu.

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: