DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Pożar w Porcie AKTUALIZACJA Gdynia 5.03.2020. Strażakom udało się ugasić płonący magazyn. Przyczyny pożaru ustali policja [zdjęcia video]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Pożar w Porcie Gdynia 5.03.2020. W czwartek krótko przed godziną 9 nad terenem gdyńskiego portu pojawiły się gęste kłęby dymu. Płonie jeden z magazynów na nabrzeżu Indyjskim. Na miejscu pojawiły się zastępy Portowej Straży Pożarnej, wspomagane przez strażaków z gdyńskiej komendy miejskiej.

 

Pożar w Gdyni 5.03.2020. Aktualizacja godzina 11:43

Pożar magazynu w gdyńskim porcie opanowany. Na miejscu ponad 30 zastępów z Tczewa, Pucka, Gdańska, Nowy Dwór Gdański, WSP MW Gdynia, KW PSP Gdańsk, Wejherowo, Rumia oraz statki gaśnicze. Sukcesywnie wracają do koszar. – informuje Pomorskie998.

Pożar w Gdyni 5.03.2020. Aktualizacja godzina 11.40

Pożar magazynu został ugaszony. Do opanowania sytuacji użyte zostały także specjalistyczne statki Portowej Straży Pożarnej. Oceniane będą straty. Przyczyny wybuchu ognia ustali policja.

Pożar w Gdyni 5.03.2020. Pali się magazyn w porcie. Aktualizacja godzina 10.50

Trwa dogaszanie pożaru.

Pożar w Gdyni 5.03.2020. Pali się magazyn w porcie

Jak informuje Maciej Krzesiński, dyrektor ds. marketingu w Zarządzie Morskiego Portu Gdynia, zapaliła się wieża magazynu numer 17 na terenie Bałtyckiego Terminala Zbożowego. Według wstępnych ocen pożar nie jest bardzo poważny.

Jest więcej dymu, niż ognia – mówi Maciej Krzesiński. – Na miejsce zadysponowano zarówno portową straż pożarną, jak i strażaków z komendy miejskiej. Taka współpraca w podobnych przypadkach to standardowa procedura.

O tym, że w magazynie pojawił się ogień, powiadomił służby pracownik Bałtyckiego Terminala Zbożowego. Na tę chwilę nie wiadomo, czy pożar spowodował poważne zniszczenia. Szacowanie strat odbędzie się dopiero po jego ugaszeniu.

Pożar na nabrzeżu Indyjskim w Gdyni

Pożar w Porcie Gdynia 5.03.2020. Strażakom udało się ugasić …

 

dziennikbaltycki
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: