DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PILNY Apel Roberta F. Kennedy’ego Jr.( JUNIORA) – do protestujących w Berlinie przeciwko przymusowi szczepień – Video !

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

„Nazywam się Robert F. Kennedy Jr. i bardzo mi przykro, że nie mogę być dziś z wami w Berlinie. Obiecuję wam jednak, że niedługo przyjadę do Niemiec, ponieważ Niemcy są bastionem w walce o ocalenie naszego świata przed globalnym szaleństwem przemysłu farmaceutycznego, który przenika naszą demokrację. Chciałbym wam opowiedzieć trochę coś o naszej sytuacji w USA. Kiedy byłem małym chłopcem, otrzymałem 3 szczepionki i byłem całkowicie zaszczepiony. Mam 6 dzieci, a moje dzieci otrzymały 72 dawki szczepionki przed ukończeniem 18 roku życia, wszystkie były obowiązkowe.

Prawo w naszym kraju uległo zmianie, a duży postęp w dziedzinie szczepionek rozpoczął się w 1989 roku. Amerykański urząd ds. zdrowia posiada dane, które pokazują:

Jeśli urodziłeś się przed 1989 rokiem, ryzyko przewlekłej choroby wynosi 12%.
Choroby przewlekłe to na przykład choroby autoimmunologiczne, takie jak cukrzyca, zapalenie stawów lub toczeń, lub choroby neurologiczne, takie jak ADS, ADHD, tiki, zespół Tourette’a, opóźnienia mowy, narkolepsja i autyzm oraz choroby alergiczne, takie jak alergie pokarmowe, anafilaksja, astma, egzema itp. I po 1989 roku u zaszczepionej generacji, ryzyko chorób przewlekłych wzrosło z 12% do 54%. I wiemy, że te choroby pochodzą od szczepionek.

Skąd my to wiemy?

Ponieważ w dwóch miejscach znajduje się lista wszystkich tych chorób. Jednym z nich jest wykaz epidemicznych chorób przewlekłych u zaszczepionej generacji. A druga lista znajduje się w ulotce dołączonej do szczepionki, w której producent musi wymienić działania niepożądane.

Przemysł farmaceutyczny zarabia 50 miliardów dolarów rocznie na szczepionkach, ale 500 miliardów dolarów rocznie zarabia sprzedając wszystkie te leki potrzebne do leczenia tej epidemii chorób przewlekłych. Leki na cukrzycę, zapalenie stawów, Epi-Peny na alergie pokarmowe, inhalatory na astmę, leki na drgawki i wiele innych. A przemysł nie chce zrezygnować z tego rynku.

W tym celu robią z naszych dzieci towar i przebiegle przejęli kontrolę nad agencjami rządowymi i regulacyjnymi, sądami i środkami masowego przekazu. Jedyne co nam pozostało to jest nasza demokratyczna siła.

Ta siła łączy nas razem z innymi ludźmi i domaga się, żebyśmy nie zostali wrzuceni w tę otchłań farmaceutycznych karteli. A punktem wrzenia, wierzchołkiem włóczni, są dziś Niemcy. Niemcy mają długą historię i stawiają opór przeciwko medycznym środkom przymusu. Niemcy wiedzą, że coś takiego wiąże się z faszyzmem, stąd też wielki opór. Ale przemysł farmaceutyczny wywiera również ogromną presję, aby egzekwować obowiązek szczepienia wszystkich, nawet dzieci, które będą uczyć się w domu.

Dlatego proszę was, abyście dzisiaj nie ustępowali i bronili się przed tym ogromnym atakiem farmaceutycznym. To jest globalna walka, gdzie wszyscy wspólnie walczymy.

Dziękuję wam za waszą odwagę, waszą wizję i wasz idealizm. I niedługo będę z Wami na barykadach.”

Za You Tube

banner-wizytowka-1580899038
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: