DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Piecha: Apeluję do marszałka Grodzkiego, by nie wstrzymywał prac nad specustawą o koronawirusie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Gościem red. Ryszarda Gromadzkiego był poseł PiS Bolesław Piecha, lekarz, jeden z twórców specustawy dotyczącej koronawirusa. – Proszę i apeluję do marszałka Senatu, by nie wstrzymywał dobrych rozwiązań. Ta ustawa jest potrzebna, bo daje gwarancję, że wszystkie czynności które trzeba podjąć zostały opisane i możemy uruchomić odpowiednie środki i siły. – powiedział Bolesław Piecha na antenie Telewizji Republika.

Bolesław Piecha ocenił, że polskie służby, które odpowiadają za ograniczenie skutków epidemii koronawirusa wykazały pełen profesjonalizm.

– Służby zadziałały bardzo profesjonalnie. Wykazały się pełnym zabezpieczeniem medycznym, a jednocześnie natychmiast – podkreślił polityk.

– Natychmiast wdrożono postępowanie epidemiologiczne. Ustalono z kim chory miał styczność. Sprawdzono cały autobus. Jestem pewny, że będzie zarządzona kwarantanna i będą prowadzone badania.  – powiedział Piecha.

– Powstały także laboratoria, których nigdy nie było. Jest ich osiem i są doskonale rozmieszczone.  – zauważył.

Odniósł się również do specustawy, dotyczącej koronawirusa, która ma pomóc w jego zwalczaniu kilka dni temu została przyjęta przez Sejm. W czwartek zostanie zaopiniowana przez Senat.

– Opisaliśmy co powinny zrobić ważne instytucje państwa i samorządu oraz to, jak powinni zachować się przedsiębiorcy, jakie mają prawa i obowiązki. Opisaliśmy również co powinni zrobić lekarze oraz farmaceuci.  (…) Te wszystkie obowiązki łącznie z zabezpieczeniem tych wszystkich wziął na siebie rząd RP. Był to projekt rządowy, co jest gwarancją, że wszystkie. podległe resorty i służby są do dyspozycji – mówił o specustawie prof. Piecha.

Zaapelował także do marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego, by nie wstrzymywał prac nad tymi rozwiązaniami.

– Proszę i apeluję do marszałka Senatu, by nie wstrzymywał dobrych rozwiązań. Ta ustawa jest potrzebna, bo daje gwarancję, że wszystkie czynności które trzeba podjąć zostały opisane, możemy uruchomić odpowiednie środki i siły. To również gwarant finansowania. – podkreślił polityk.

Prof. Piecha wskazał, że specustawa jest bardzo ważnym elementem w walce z groźnym wirusem.

– Daje szeregu osobom uprawnienia i zwalnia ze strachu, który czasami paraliżuje choćby dyrektorów żłobków i przedszkoli. Rodzice w razie konieczności pozostania z dzieckiem w domu dostanie dodatkowe dni zasiłku opiekuńczego. To zacznie działać w momencie podpisania przez pana prezydenta. – zaznaczył.

–  Rozwiązania tej ustawy mogą służyć Polsce i polskim obywatelom w przypadku epidemii. –  podkreślił były wiceminister zdrowia.

Źródło: Telewizja Republika

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: