DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Orban potwierdza: Mamy już dwa przypadki zarażenia koronawirusem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Na Węgrzech potwierdzono w środę dwa pierwszy przypadki zakażenia koronawirusem – poinformował węgierski premier Viktor Orban. Zainfekowane osoby to irańscy studenci uczący się w tym kraju.

„Mamy pierwszą zarażoną osobę, a raczej od razu dwie, które zostały hospitalizowane – oświadczył Orban na Facebooku. – Nie mają jeszcze żadnych objawów, ale fakt zakażenia został potwierdzony”.

Orban zaznaczył, że węgierski sztab operacyjny ds. koronawirusa stwierdził, iż są zapewnione wszelkie osobowe, materialne i prawne warunki ochronne, a więc m.in. odpowiednia liczba dobrze przygotowanych lekarzy i pielęgniarek oraz narzędzia, np. maski.

Ordynator w Centrum Szpitalnym Południowego Pesztu Janos Szlavik oznajmił na konferencji prasowej, że dwaj zakażeni studenci są w dobrym stanie, mają łagodne objawy, nie mają gorączki i „fizycznie czują się całkiem dobrze”.

Szlavik dodał, że obecnie trwa sprawdzanie, w jaki sposób studenci zostali zarażeni i gdzie na Węgrzech się przemieszczali. Będą przebywać w szpitalu w całkowitej izolacji aż do pełnego wyzdrowienia.

Lekarz powiedział, że obaj studenci przebywali niedawno w Iranie, gdzie świętowali z rodzinami irański Nowy Rok. Jeden z nich sam się zgłosił na przebadanie, a drugiego zbadano z powodu łagodnych objawów.

Koronawirus, który wykryto w grudniu 2019 roku w mieście Wuhan w środkowych Chinach, może wywoływać groźne dla życia zapalenie płuc. Jednak u zdecydowanej większości choroba przebiega dość łagodnie, czasami może nawet nie dawać objawów. Covid-19 stwarza największe zagrożenie dla osób starszych oraz schorowanych, cierpiących na przewlekłe choroby.

Iran jest jednym z najbardziej dotkniętych przez koronawirusa krajów na świecie. Są tam zakażone 2922 osoby, odnotowano też 92 przypadki śmiertelne.

W Europie największą liczbę zakażeń koronawirusem odnotowano we Włoszech – ponad 2700; z powodu Covid-19 zmarło w tym kraju 107 osób.

Źródło: Centrum Prasowe PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: