DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Najnowsze:”Uderzenie w północno-zachodniej Syrii zabija 15 osób przed szczytem w Moskwie”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BEIRUT (AP) – Strajk powietrzny w rebelianckiej wiosce w północno-zachodniej Syrii uderzył w fermę drobiu, w której kilka przesiedlonych rodzin schroniło się we wczesny czwartek, zabijając co najmniej 15 osób, w tym dzieci i raniąc kilka innych, mówią działacze opozycji.

Aktywiści obwinili rosyjskie samoloty wojenne za strajk w wiosce Maaret Musreen, w której mieszkają tysiące osób wewnętrznie przesiedlonych.

Strajk nastąpił kilka godzin przed spotkaniem prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdogana i prezydenta Rosji Władimira Putina w celu omówienia eskalacji w północno-zachodniej prowincji Idlib w Syrii, która ma miejsce podczas trwającej od miesięcy ofensywy rosyjskiego rządu Syrii.

Walki w Idlibie – ostatniej twierdzy rebeliantów w Syrii – zabiły setki i wysiedliły prawie milion ludzi, z których wielu uciekło na północ w kierunku granicy z Turcją.

Turcja i Rosja są dwoma głównymi brokerami władzy w Syrii i każdy z nich popiera rywalizujące strony w dziewięcioletnim konflikcie.

W ostatnich tygodniach w Idlib nasiliła się przemoc, a Turcja wysłała tysiące żołnierzy w te okolice, aby wesprzeć tam powstańców syryjskich. Ale Erdogan nie był w stanie powstrzymać ofensywy prezydenta Syrii Bashara Assada, która rozpoczęła się na początku grudnia.

Siły syryjskie i tureckie brały udział w śmiertelnych bitwach, pozostawiając co najmniej 58 żołnierzy tureckich martwych od początku lutego, a także dziesiątki żołnierzy syryjskich.

Brytyjskie Obserwatorium Praw Człowieka z Syrii podało, że czwartkowy nalot uderzył w fermę drobiu, która wykorzystała osadę wewnętrznie przesiedlonych Syryjczyków, zabijając 15 osób, w tym kobiety i dzieci. Powiedział, że 18 innych zostało rannych.

Syryjska obrona cywilna opozycji, znana również jako Białe Hełmy, obwiniała rosyjskie samoloty wojenne o strajk. Powiedzieli, że zabito 14 osób, w tym pięć kobiet i dwoje dzieci.

Zdjęcia strajku opublikowane przez Obronę Cywilną pokazały ratowników medycznych używających spychacza do usunięcia sufitu, który najwyraźniej zawalił się nad ludźmi. Grupa powiedziała, że do czwartku rano skończyła odzyskiwać ciała spod gruzów.

Agencja prasowa Step, kolektyw aktywistów, powiedziała, że 16 osób zostało zabitych, w tym pięcioro dzieci, a także, że 18 osób zostało rannych.

Takie rozbieżności w liczbach ofiar nie są rzadkie w bezpośrednim następstwie ataków w Syrii.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: