DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Najnowsze:”Izraelskie samoloty bojowe atakują cele w centralnej Syrii”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BEIRUT (AP) – wczesne czwartki izraelskie samoloty bojowe wystrzeliły pociski w kierunku pozycji wojskowych w centralnej Syrii, poinformowały media państwowe Syrii i monitor wojny opozycyjnej.

Znalezione obrazy dla zapytania: samoloty izraelskie atakuja syrie zdjecia

Państwowa agencja informacyjna SANA powiedziała, że izraelskie samoloty bojowe wystrzeliły rakiety podczas lotu nad libańską przestrzenią powietrzną, i że wszystkie zostały zestrzelone przez syryjską obronę powietrzną przed osiągnięciem celu.

Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka z siedzibą w Wielkiej Brytanii, monitor wojny opozycyjnej, poinformowało, że naloty atakowały bazy lotnicze Shayrat i Dabaa w centralnej prowincji Homs. Stwierdzono, że strajki miały również na celu cele w południowym regionie Quneitra na skraju okupowanych przez Izrael wzgórz Golan. Nie miał słowa o zniszczeniach i ofiarach.

Izrael nie otrzymał natychmiastowego komentarza.

W ubiegłym tygodniu izraelski dron wystrzelił pocisk do samochodu w południowej Syrii, zabijając jedną osobę. Obserwatorium w tym czasie stwierdziło, że celowany mężczyzna był agentem antyizraelskim.

W ostatnich latach Izrael wielokrotnie przeprowadzał naloty w Syrii na cele należące do Iranu i jego regionalnych pełnomocników. Podczas jednego nalotu w ubiegłym miesiącu zabito dwóch członków palestyńskiej grupy bojowników Islamskiego Dżihadu, wspieranego przez Iran.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: