NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Hipokryzja level hard!! Sypie się Pandemiczna narracja.. Najbardziej winne media! VIDO PL
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

„Izrael niszczy domy 2 rzekomych palestyńskich napastników”

JEROZOLIMA (AP) – Izraelskie wojsko poinformowało w czwartek, że jego siły zburzyły domy dwóch Palestyńczyków oskarżonych o zabójstwo na Zachodnim Brzegu w zeszłym roku.

Izrael twierdzi, że Walid Hanatsheh i Yazan Mughamis byli częścią celi, która przeprowadziła atak w sierpniu, w którym zginęła 17-letnia Izraelka Rina Shnerb i zraniła ojca i brata, gdy schodzili do źródła na okupowanym Zachodnim Brzegu.

Hanatsheh i Mughamis wraz z innymi domniemanymi członkami celi są obecnie w trakcie procesu w izraelskim sądzie.

Spychacze zniszczyły jeden dom w mieście Bir Zeit na zachodnim brzegu. W drugim domu w mieście Ramallah żołnierze użyli młotów pneumatycznych, aby zniszczyć wewnętrzne ściany mieszkania.

Podczas operacji w czwartek, wojsko powiedziało, że dziesiątki Palestyńczyków paliły opony i rzucali kamieniami i koktajlami Mołotowa w siły izraelskie. Powiedział, że jego siły odpowiedziały „środkami rozproszenia zamieszek”, co zwykle oznacza gaz łzawiący i granaty ogłuszające.

Izrael twierdzi, że zburzenie domów rodzinnych rzekomych bojowników odstrasza przemoc. Krytycy twierdzą, że taktyka sprowadza się do kary zbiorowej.

___

Powiązany pisarz prasowy Mohammed Daraghmeh przyczynił się do tego raportu z Ramallah na Zachodnim Brzegu.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: