DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Izrael niszczy domy 2 rzekomych palestyńskich napastników”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

JEROZOLIMA (AP) – Izraelskie wojsko poinformowało w czwartek, że jego siły zburzyły domy dwóch Palestyńczyków oskarżonych o zabójstwo na Zachodnim Brzegu w zeszłym roku.

Izrael twierdzi, że Walid Hanatsheh i Yazan Mughamis byli częścią celi, która przeprowadziła atak w sierpniu, w którym zginęła 17-letnia Izraelka Rina Shnerb i zraniła ojca i brata, gdy schodzili do źródła na okupowanym Zachodnim Brzegu.

Hanatsheh i Mughamis wraz z innymi domniemanymi członkami celi są obecnie w trakcie procesu w izraelskim sądzie.

Spychacze zniszczyły jeden dom w mieście Bir Zeit na zachodnim brzegu. W drugim domu w mieście Ramallah żołnierze użyli młotów pneumatycznych, aby zniszczyć wewnętrzne ściany mieszkania.

Podczas operacji w czwartek, wojsko powiedziało, że dziesiątki Palestyńczyków paliły opony i rzucali kamieniami i koktajlami Mołotowa w siły izraelskie. Powiedział, że jego siły odpowiedziały „środkami rozproszenia zamieszek”, co zwykle oznacza gaz łzawiący i granaty ogłuszające.

Izrael twierdzi, że zburzenie domów rodzinnych rzekomych bojowników odstrasza przemoc. Krytycy twierdzą, że taktyka sprowadza się do kary zbiorowej.

___

Powiązany pisarz prasowy Mohammed Daraghmeh przyczynił się do tego raportu z Ramallah na Zachodnim Brzegu.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: