DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Dymisja komendanta podlaskiej policji. Nieoficjalnie: Trwa pozbywanie się ludzi związanych z Jarosławem Zielińskim

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Komendant podlaskiej policji odchodzi. Daniel Kołnierowicz złożył dymisję – dowiedział się reporter RMF FM.

Dymisja Kołnierowicza to element nowych porządków zaprowadzanych w policji przez szefa MSWiA Mariusza Kamińskiego, minister pozbywa się ludzi związanych z byłym wiceszefem resortu Jarosławem Zielińskim – wynika z informacji RMF FM.

Komendant podlaskiej policji był jednym z najbardziej zaufanych ludzi Jarosława Zielińskiego.

Jarosław Zieliński odszedł z MSWiA w listopadzie 2019 roku. Kończę pracę w MSWiA z poczuciem dobrze wykonanych zadań, których efekty ocenili wyborcy, a obraz medialny skoryguje czas – ogłosił wówczas Zieliński, dotychczasowy wiceszef resortu spraw wewnętrznych i administracji. Wkrótce potem o swojej nominacji na zastępcę szefa MSWiA poinformował Maciej Wąsik – poseł PiS, sekretarz Kolegium ds. służb specjalnych, a przed laty zastępca szefa CBA.

W pierwszych dniach września minionego roku ujawniliśmy, że decyzją nowego wówczas szefa MSWiA Mariusza Kamińskiego Jarosław Zieliński stracił – na rzecz samego szefa resortu – nadzór nad policją. Wiceministrowi pozostawiono wówczas nadzór jedynie nad Strażą Pożarną, ratownictwem wodnym i górskim oraz obroną cywilną

Konfetti, tańce w hawajskich naszyjnikach i skargi policjantów z Suwałk

Nazwisko Jarosława Zielińskiego znalazło się na czołówkach medialnych doniesień pod koniec 2016 roku.

Głośna stała się wówczas sprawa obchodów Święta Niepodległości w Augustowie, w których udział brał wiceminister: w czasie obchodów z helikoptera zrzucono biało-czerwone konfetti, którego wycinaniem zajmować się mieli – w czasie służby – policjanci białostockiej prewencji.

Sam Zieliński w rozmowie z RMF FM 12 grudnia 2016 bagatelizował sprawę.

„Sprawa jest prześmiewczo rozdmuchiwana, uważam, że jej w ogóle nie ma” – mówił wówczas.

Przekonywał, że kartoniki cięli policjanci, którzy i tak nie mogli wyjść na patrol, bo mieli za krótki staż.

„Na pewno nie było tak – zapewnił mnie o tym komendant wojewódzki – żeby ktokolwiek został oderwany od służby, żeby przygotować ten element uroczystości” – podkreślał Jarosław Zieliński.

Zapewniał również, że „mieszkańcy Augustowa dziękują organizatorom – nawet ze łzami w oczach – za to, że taka uroczystość miała miejsce”.

Po wizycie wiceministra w Augustowie w pamięć obserwatorów życia politycznego zapadł również pewien pokaz taneczny

„Sen Hawajów” dla wiceministra spraw wewnętrznych i administracji TVN24/x-news

To jednak nie koniec listy głośnych – i kontrowersyjnych – historii z Jarosławem Zielińskim w roli głównej.

W listopadzie 2018 roku roku posłanka Platformy Obywatelskiej Bożena Kamińska ujawniła, że z prośbą o interwencję zwrócili się do niej suwalscy policjanci, skarżący się na to, że od trzech lat muszą całodobowo pilnować posiadłości Jarosława Zielińskiego. Twierdzili również, że miejscowi policjanci przebierają się podczas uroczystości, w których bierze udział wiceszef MSWiA, za funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa, a w regionie prowadzona jest niezrozumiała polityka kadrowa, obejmująca – wedle ich relacji – awanse dla niedoświadczonych policjantów.

Sam zainteresowany odniósł się do tych zarzutów we wpisie na Twitterze.

„Część mediów i polityków opozycji w odwecie za naruszenie interesów wpływowych dotąd grup i osób usiłuje mnie ośmieszyć i skompromitować, powielając wyssane z palce historie na mój temat. Jest to aż nadto czytelne, komu i czemu ma służyć ta nagonka” – skomentował wówczas Jarosław Zieliński.

rmf24.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: