DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Akcje azjatyckie rosną po gwałtownym wzroście w USA dzięki środkom stymulującym”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TOKIO (AP) – akcje azjatyckie wzrosły w czwartek, biorąc pod uwagę gwałtowny wzrost na Wall Street, gdy rządy i banki centralne podjęły bardziej agresywne działania w celu zwalczania epidemii wirusów i ich skutków dla gospodarki.

Japoński wskaźnik Nikkei 225 wzrósł o 1,1% do 21 329,12. Australijski S & P / ASX 200 dodał 1,1% do 6 395,70. Kospi z Korei Południowej zyskał 1,3% do 2 085,26. Hang Seng w Hongkongu dodał 2,1% do 26 771,98, podczas gdy Shanghai Composite skoczył o 1,9% do 3 069,95. Indyjski Sensex wspiął się o 1,2% do 38 854,42.

Akcje były również wyższe w Tajwanie i Azji Południowo-Wschodniej.

Udziały w chińskich niebieskich żetonach wzrosły w czwartek w Hongkongu, co sugeruje, że „zaufanie inwestorów zostało przywrócone przez wzrost na rynkach amerykańskich. Nie mamy widocznej paniki w zeszłym tygodniu, kiedy rynek gwałtownie spadł ”- powiedział Francis Lun, analityk giełdowy w Hongkongu.

Zyski na Wall Street zrekompensowały więcej niż dzień wcześniej, gdy dzikie, napędzane wirusem huśtawki na światowych rynkach trwają do trzeciego tygodnia.

Zapasy gwałtownie wzrosły od samego początku, dzięki dużym zyskom na zapasach opieki zdrowotnej po tym, jak Joe Biden utrwalił swój status pretendenta do demokratycznej nominacji na prezydenta. Inwestorzy uważają go za bardziej przyjaznego dla biznesu niż Bernie Sanders.

Tempo rajdu przyspieszyło około południa po tym, jak kierownictwo Izby i Senatu osiągnęło porozumienie w sprawie dwustronnego rachunku o wartości 8,3 miliarda dolarów na walkę z wybuchem koronawirusa. Środki z tego środka zostaną przeznaczone na badania nad szczepionką, ulepszone testy i leki stosowane w leczeniu zarażonych osób.

S&P 500 wzrósł o 4,2% do 3 130,12. Indeks benchmarku miał pięć dni w ciągu ostatnich dwóch tygodni, kiedy wahał się o ponad 3%. Przez cały ostatni rok miał tylko jeden. Średnia średnia Dow Jones zyskała 4,5% do 27 090,86. Nasdaq wzrósł o 3,8% do 9 018,09. Indeks, który jest silnie obciążony spółkami technologicznymi, ma teraz niewielki wzrost w tym roku.

Indeks akcji mniejszych spółek Russell 2000 wzrósł o 3%, do 1 531,20.

„Pomimo widma koronawirusa czającego się nad światową gospodarką, wszystko wydaje się dobrze ze światem, sądząc po nocnym występie na Wall Street”, powiedział w komentarzu Jeffrey Halley z Oandy. „Tempo nowych infekcji w Chinach spadło, nawet gdy koronawirus wyczuwa swoją obecność w odległych zakątkach globu”.

Inwestorzy oczekują również, że inne banki centralne będą śledzić niespodziewany ruch Rezerwy Federalnej we wtorek, aby obniżyć stopy procentowe o pół punktu procentowego w nadziei na ochronę gospodarki przed skutkami ekonomicznymi nowego koronawirusa. Kanadyjski bank centralny obniżył stopy w środę, również o pół punktu procentowego, powołując się na efekt wirusa.

Niektóre środki strachu na rynku złagodziły. Rentowności skarbu wzrosły, ale wciąż były bliskie rekordowo niskiego poziomu, co świadczy o tym, że rynek obligacji jest nadal zaniepokojony bólem gospodarczym możliwym z powodu szybko rozprzestrzeniającego się wirusa. Firmy na całym świecie już mówią, że wirus zmniejsza zyski z powodu zakłóceń łańcucha dostaw i słabszej sprzedaży, a General Electric jako najnowszy ostrzega swoich inwestorów.

Chociaż wielu inwestorów twierdzi, że wie, że niższe stopy procentowe nie powstrzymają rozprzestrzeniania się wirusa, chcą, aby banki centralne i inne władze zrobiły wszystko, co w ich mocy, aby zmniejszyć szkody. S&P 500 spadł we wtorek o 2,8% po krótkotrwałym wzroście ulgi wywołanym obniżką stóp przez Fed.

„Polityka pieniężna może nas do tej pory zabrać, ale przynajmniej to krok” – powiedział Jack Ablin, dyrektor ds. Inwestycji w Cresset. „Inwestorzy pocieszą skoordynowane działania banku centralnego. Pocieszam się, wiedząc, że to nie jest plaga, w końcu przez to przejdziemy. ”

Bank Anglii ma spotkanie w dniu 26 marca na temat stóp procentowych. Tymczasem Europejski Bank Centralny i inni obniżyli stopy procentowe poniżej zera, co ogranicza ich siłę ognia w polityce pieniężnej. Ale ekonomiści twierdzą, że mogą zrobić inne posunięcia, na przykład uwolnić banki, by pożyczyć więcej.

Opublikowane dane w środę pokazały, że gospodarka USA wciąż się utrzymuje, przynajmniej w zeszłym miesiącu. Według raportu Instytutu Zarządzania Dostawami, branża usługowa w tym kraju rozwijała się w zeszłym miesiącu szybciej niż oczekiwali ekonomiści. Zatrudnienie u prywatnych pracodawców było lepsze niż oczekiwano w lutym, zgodnie z raportem ADP procesora płac, choć wolniejsze niż tempo stycznia. To może być zachęcający znak dla kompleksowego raportu o pracy pochodzącego od rządu pod koniec tygodnia.

ENERGIA: Benchmark ropa naftowa wzrosła o 60 centów do 47,38 USD za baryłkę w handlu elektronicznym na nowojorskiej giełdzie Mercantile Exchange. Spadło o 40 centów, aby osiąść za 46,78 USD za baryłkę. Międzynarodowa ropa naftowa Brent zyskała 75 centów do 51,88 USD za baryłkę.

WALUTY: Dolar spadł do 107,32 jena japońskiego z 107,55 jena w środę. Euro wzrosło do 1.1136 USD z 1.1131 USD.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: