DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wykryto nowy sposób rozprzestrzeniania się koronawirusa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Chińska Komisja Zdrowia Publicznego poinformowała, że ślady koronawirusa znaleziono w kale i moczu pacjentów – donosi „South China Morning Post”. Tym samym, jak zaznaczono, kał i mocz osób chorych może stanowić kolejne źródło zarażenia się niebezpiecznym wirusem.

Nowe informacje na temat sposobu rozprzestrzeniania się koronawirusa przynosi środowa publikacja „South China Morning Post”.

Jak czytamy, rozprzestrzenianie się wirusa z chińskiego Wuhanu przez kał i mocz zostało uznane za dodatkowy sposób przenoszenia się infekcji. Chińska Komisja Zdrowia Publicznego dodała go już do listy potencjalnych źródeł zarażenia się osób zdrowych. Przypomnijmy, że dotychczas wskazywano, że koronawirus przenosi się drogą kropelkową. Wystarczy też bliski kontakt z zarażonymi.

Jak może dojść do zarażenia, gdy mowa o kale i moczu osób chorych na koronawirusa? „South China Morning Post” podaje, że według chińskich specjalistów, przez ich aerolizację. Jest to proces, w wyniku którego zanieczyszczone cząsteczki kału i moczu mogą być przenoszone w powietrzu.

Z najnowszych danych wynika, że w samych tylko Chinach kontynentalnych stwierdzono do tej pory ponad 80 tys. przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło ponad 2,9 tys.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: