DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

” Wietnamski pierścień handlu ludźmi w Niemczech „

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

BERLIN (AP) – We wtorek ponad 700 funkcjonariuszy policji przeszukało 30 domów i firm w całych Niemczech w ramach tłumienia handlu ludźmi z Wietnamu.

W nalotach skupiono 13 podejrzanych, wszystkich Wietnamczyków, którzy rzekomo nielegalnie przemycili co najmniej 155 osób z ich kraju do Niemiec. Rzecznik policji federalnej Axel Bernhardt powiedział, że podczas najazdów w Saksonii i Berlinie oraz czterech innych landach dokonano sześciu aresztowań.

Śledczy twierdzą, że handlarze ludźmi płacą od 5 000 do 20 000 dolarów (4 500–18 000 euro) za przemyt ich do Niemiec, a wielu nielegalnych imigrantów ostatecznie musi pracować w salonach paznokciowych, restauracjach lub sklepach z potami, aby spłacić swoje długi.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: