DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„We Włoszech i poza nią epidemia wirusów zmienia sposób pracy i zabawy „

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

RZYM (AP) – Włochy zamknęły wszystkie szkoły i uniwersytety w środę i zakazały kibicom wszystkich wydarzeń sportowych na najbliższe tygodnie, ponieważ rządy próbujące ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa na całym świecie stosowały coraz bardziej szeroko zakrojone środki, które zmieniły sposób, w jaki ludzie pracują, kupujcie, módlcie się i bawcie.

Po zgłoszeniu wirusa w ponad 80 krajach Arabia Saudyjska uniemożliwiła muzułmańskiej pielgrzymce do Mekki, Iran odwołał piątkowe modlitwy na drugi tydzień, a przywódca po przywódcy prosił obywateli, aby położyli kres tradycyjnemu symbolowi wzajemnego zaufania uścisk dłoni.

Włoski rząd ogłosił, że mecze piłki nożnej i inne wydarzenia sportowe będą odbywać się bez obecności fanów do co najmniej 3 kwietnia. Włochy są epicentrum epidemii koronawirusa w Europie. Ponad 3000 zostało zarażonych, a co najmniej 107 zmarło, w większości krajów poza Chinami.

WIĘCEJ O WIRUSOWYM WYBUCHU:
– Chińskie szkoły, wymuszone przez wirusy online, wpadają na cenzurę
– Wirus młotkuje podróże służbowe jako nieufne firmy, które podróżują
– Najnowsze: statek wycieczkowy odwołany po śmierci byłego pasażera
Włochy zamknęły również szkoły dla 8,4 miliona uczniów do 15 marca, po tym jak co najmniej cztery inne kraje – Japonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Liban i Irak – podjęły podobne działania.

„Wiem, że decyzja ma wpływ. Jako minister edukacji oczywiście chcę, aby moi uczniowie wrócili do szkoły tak szybko, jak to możliwe – powiedziała minister edukacji Lucia Azzolina.

Według choroby Światowej Organizacji Zdrowia, kiedy choroba zaczęła się zmniejszać, Włochy, Iran i Korea Południowa stanęły w obliczu śmiertelnie szybko rozwijających się skupisk choroby, które stanowiły około 80% nowych przypadków poza Chinami. W sumie ponad 94 000 osób zachorowało na wirusa na całym świecie, co spowodowało ponad 3200 zgonów.

W Stanach Zjednoczonych liczba ofiar śmiertelnych osiągnęła 11.

Iran zgłosił 92 zgony spośród ponad 2900 przypadków, choć wielu obawia się, że wybuch jest znacznie większy. Wśród chorych są dziesiątki członków rządu. Islamska republika odwołała piątkowe modlitwy, aby uniknąć publicznych spotkań.

„Wirus nie ma skrzydeł do latania” – powiedział rzecznik Ministerstwa Zdrowia Kianoush Jahanpour. „To my przesyłamy sobie nawzajem”.

WHO powiedziała, że ​​około 3,4% osób zakażonych wirusem COVID-19 na całym świecie zmarło, przez co jest bardziej śmiertelna niż zwykła grypa. Ale ta liczba spotkała się ze sceptycyzmem, a naukowcy zauważyli, że duża liczba łagodnych przypadków prawdopodobnie pozostała niewykryta lub niezgłoszona. Badanie przeprowadzone w zeszłym tygodniu w New England Journal of Medicine danych z ponad 30 chińskich prowincji oszacowało śmiertelność na 1,4%.

W Daegu, południowokoreańskim mieście w centrum wybuchu epidemii w tym kraju, brak miejsca w szpitalu oznaczał, że w innych placówkach opiekowano się około 2300 pacjentów w oczekiwaniu na łóżko szpitalne. Premier Chung Se-Kyun starał się zapewnić swój kraj, mówiąc: „Wygramy wojnę przeciwko COVID-19”.

Korea Południowa zgłosiła w środę 435 nowych infekcji, w porównaniu z 851 dzień wcześniej. Ponad 5600 osób w Korei Południowej zaraziło się wirusem, a 32 zmarły.

W Europie urzędnicy powiedzieli francuskim piłkarzom, aby po rozstawieniu po prostu się rozeszli – bez uścisku dłoni, a sędziowie i trenerzy też nie będą już podawać dłoni. W Paryżu Luwr w końcu został ponownie otwarty po zamknięciu z powodu obaw pracowników przed złapaniem wirusa od odwiedzających, ale nie będzie już akceptował gotówki z powodu niebezpieczeństwa zarazków.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: