NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Hipokryzja level hard!! Sypie się Pandemiczna narracja.. Najbardziej winne media! VIDO PL
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Odbyły się wybory w Izraelu. Na co powinien się teraz przygotować świat?

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Wybory i zamachy pałacowe w dużych lub niezbyt dużych, ale wpływające na sytuację na planetach kraje tradycyjnie przyciągają uwagę globalnego świata. Na przykład nawet mieszkańcy Iranu obserwują wybory prezydenckie w USA, a zamach stanu w Korei Północnej prawdopodobnie obserwowałby bardzo uważnie nie tylko Japończycy. 

Mały Izrael z populacją około 9 milionów ludzi wypada z powyższej listy: nie ma zamachów pałacowych, jego przywódcy nie obiecują obrócić popiołów nuklearnych, a lotniskowce nigdzie nie wysyłają. Na tej podstawie wybory w Izraelu zwykle nie interesują nikogo na świecie.

Jednak sytuacja wygląda zupełnie inaczej w przypadku wyborów Knesetu w Izraelu 2 marca, ponieważ w sensie eschatologicznym wybory te są ważniejsze niż wszystkie połączone wybory we wszystkich krajach, które odbyły się w ciągu ostatniego stulecia. Dlaczego 

Jak już powiedzieliśmy naszym czytelnikom, wiele mistycznych proroctw poczynionych w różnych momentach związanych jest z epicką wybory, która rozpoczęła się wiele miesięcy temu w Izraelu. 

Icchak Kaduri: czas nadejścia Mesjasza nadejdzie, kiedy odbędą się wybory, ale nie będzie rządu. To proroctwo powstało 40 lat temu . 

Kabalista Sasson Wysoka Shoshani (Sasson Hai Shoshani): «Przyjdzie dzień, kiedy dwaj ministrowie będą walczyć o władzę w ziemi Izraela. Obaj będą się nazywać Binyamin i żaden z nich nie będzie w stanie ustanowić swojego panowania. Zapamiętajcie te słowa i czekajcie na ten dzień, ponieważ kiedy nadejdzie, król Mesjasz będzie już na progu, a gdy nadejdzie sobota, przyjdzie i otworzy się. ” 

Są to główne proroctwa, w których zgaduje się obecną sytuację, i na podstawie tych proroctw, nawet w czasie pierwszej próby wyborów, było jasne, że będzie druga próba utworzenia rządu, a nawet trzecia. A ponieważ Mashiach miał nadejść w okresie około 3 wyborów, wielu rabinów uważało, że 3 wybory w ogóle nie odbędą się z tego czy innego powodu . 

Na przykład słynny izraelski badacz starożytnych przepowiedni, Yuval Ovadia, powiedział w wywiadzie : „Istnieje kilka sposobów, aby to zrobić, aby oczekiwany wynik w trzecich wyborach nie był. Na przykład Izrael może być okupowany przez obce państwo i dlatego albo wybory się nie odbędą, albo utworzony na nich rząd zostanie rozwiązany. Może również dojść do klęski żywiołowej na dużą skalę, w wyniku której rozpadnie się nie tylko wiele rządów, ale same ich państwa. Wreszcie może się zdarzyć, że albo rząd nie zostanie utworzony ponownie, albo się rozpadnie. Wówczas Królestwo Mesjasza nadejdzie po prostu bez fanfar i prawie bez wysiłku. ”

I tak, jak donosi prasa izraelska 3 marca , odbyły się wybory, a blok Netanjahu zyskał 59 z 61 mandatów w Knesecie potrzebnych do utworzenia rządu koalicyjnego. Na tej podstawie niektórzy eschatolodzy i teoretycy spiskowi są obecnie zdania, że ​​albo rabini popełnili błąd w interpretacji proroctw, albo proroctwa nie są prawdziwe i tak dalej. Jednak przed wyciągnięciem ostatecznych wniosków przyjrzyjmy się bliżej szczegółom:

Talmud babiloński, Traktat Sanhedryn 98, 1 :
Uczniowie rabina Yosi bin Kisma zapytali:
– Kiedy przyjdzie syn Dawida (Maszisz)?
Odpowiedział:
„Obawiam się, że nie możesz poprosić mnie o dokładną datę”.
Następnie uczniowie mówią:
– Nie pytamy o twoją randkę, prosimy o znak.
Następnie rabin odpowiedział:
– Kiedy te bramy (szaar) upadną i zostaną odbudowane, ponownie upadną i zostaną odbudowane. A potem, kiedy znów się zawalą, nie będą mieli czasu, aby je ponownie zbudować, bo wtedy nadejdzie syn Dawida ”

To znaczy, bramy, przez które alegorycznie rozumiany jest rząd Izraela, muszą spaść TRZY CZASY. Oznacza to, że albo kiedyś nastąpi cud, a koalicja Netanjahu nie połączy się lub zgromadzi, ale wkrótce się rozpadnie. I w tym momencie pojawi się Mesjasz, który według niektórych raportów jest już w Izraelu. 

Zatem do tej pory wszystko idzie zgodnie z planem – jak napisano w starożytnych książkach i jak powiedzieli mistycy: trzecia próba wyborów nie zadziała, a koalicja z tego czy innego powodu nie będzie w stanie w pełni przewodzić krajowi.

Niemniej jednak Netanjahu nadal będzie najważniejszą rzeczą w Izraelu, ponieważ w 1988 r. Przepowiedział Rebe Lubavitcher. Następnie powiedział, że „on (Netanjahu) będzie musiał walczyć ze 119 ludźmi (to znaczy z członkami Knesetu), ale nie ma się czym martwić, ponieważ pokona wszystkich i będzie mógł przekazać swoje klucze do Mashiach ”.

Jak uświadomimy sobie to wszystko w praktyce, nie zgadniemy, ponieważ lekcja jest bezużyteczna. Przypominamy jednak naszym czytelnikom o  przepowiedni Gaona wileńskiego , czyli innego znanego mistyka: 

„Kiedy usłyszysz, że Rosjanie zdobyli Krym, powinieneś wiedzieć, że czasy Mesjasza się rozpoczęły, że jego kroki zostały usłyszane. A kiedy usłyszysz, że Rosjanie dotarli do Konstantynopola (dzisiejszy Stambuł), powinieneś ubrać szabat i nie zdejmować go, ponieważ oznacza to, że Mesjasz przyjdzie w każdej chwili. ”

Od kilku miesięcy Putin i Erdogan byli najlepszymi przyjaciółmi, a Turcja groziła nawet zestrzeleniem amerykańskich samolotów, które poleciałyby bombardować Iran – niewielu wierzyło w to proroctwo. A teraz widzisz, jak wszystko się zmieniło? Śledzimy więc rozwój wydarzeń: wkrótce ta planeta obróci się jeszcze bardziej. 

https://thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: