DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Liczba ofiar śmiertelnych wirusów w USA wzrasta do 11 w przypadku ofiary z Kalifornii”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SEATTLE (AP) – liczba ofiar śmiertelnych z powodu koronawirusa w USA wzrosła w środę do 11, a ofiara uległa w Kalifornii – pierwsza ofiara śmiertelna narodu poza stanem Waszyngtonie – gdy urzędnicy, szkoły i firmy znalazły się pod presją, by zareagować bardziej agresywnie na wybuch epidemii.

Urzędnicy w hrabstwie Placer, niedaleko Sacramento, powiedzieli, że zmarła starsza osoba, która uzyskała pozytywny wynik testu COVID-19 we wtorek po powrocie z rejsu z San Francisco do Meksyku. Władze podały, że ofiara miała podstawowe problemy zdrowotne.

Stan Waszyngton ogłosił także kolejną śmierć, co w sumie doprowadziło do 10. Większość osób, które zmarły, mieszkała w domu opieki w Kirkland, na przedmieściach Seattle. Zgłoszono co najmniej 31 przypadków w rejonie Seattle, gdzie naukowcy twierdzą, że wirus krążył niewykryty od tygodni.

Urzędnicy publiczni w Waszyngtonie stanęli przed żądaniami podjęcia szerszych działań, w tym zamknięcia szkół i odwołania dużych wydarzeń. Chociaż stan i Seattle ogłosiły sytuacje kryzysowe, dając liderom szerokie uprawnienia do zawieszania działalności, nie wydali żadnych bezpośrednich rozkazów.

„Zachęciliśmy ludzi odpowiedzialnych za duże spotkania do zastanowienia się, czy naprawdę warto je kontynuować” – powiedział gubernator Jay Inslee. „W tej chwili kierujemy się osądem… tych organizacji.”

Chociaż niektóre poszczególne szkoły i firmy zostały zamknięte, gubernator powiedział, że na dużą skalę zamknięcia szkół nie zostały zamówione, ponieważ „istnieje tak wiele konsekwencji dla rodzin i firm”, szczególnie dla pracowników służby zdrowia, którzy mogą nie być w stanie iść do pracy z powodu obowiązki w zakresie opieki nad dziećmi. Jednak powiedział, że sytuacja jest płynna i skonsultuje się z ekspertami zdrowia.

Lokalni i stanowi urzędnicy ds. Zdrowia nie zalecili zamykania szkół ani odwoływania zajęć, ale stwierdzili, że szanują decyzje lokalnych dyrektorów szkół.

41-letnia Jennifer Hayles z Kirkland, epicentrum wybuchu Waszyngtonu, powiedziała, że ​​jest przerażona, że ​​Inslee i urzędnicy ds. Zdrowia nie odwołali Comic Con w przyszłym tygodniu. Czterodniowa impreza cosplay i popkultury przyciąga blisko 100 000 osób rocznie, a niektórzy uczestnicy, w tym D.C. Comics i Penguin Random House, wycofali się z wirusa.

Hayles powiedziała, że ​​wydała setki dolarów na bilety i inne przedmioty związane z wydarzeniem, ale będzie musiała je pominąć, ponieważ ma osłabiony układ odpornościowy.

„Wiele osób mówi o kosztach ekonomicznych ludzi zmuszonych do wycofania się z Comic Con, ale jeśli mamy eksplozję przypadków koronawirusa, koszt ekonomiczny będzie znacznie wyższy”, powiedział Hayles.

Lakshmi Unni powiedziała, że ​​trzyma syna, ósmoklasistę w Redmond Middle School na wschodnich przedmieściach Seattle, w środę w domu, i że wezwała zarząd szkoły i dyrektora do zamknięcia.

„Wczoraj co najmniej troje dzieci kaszlało” – powiedział Unni. „Nie wiemy, czy byli chorzy na wirusa, ale jeśli zachorują, szanse na rozprzestrzenienie się są bardzo, bardzo wysokie”.

Niektóre szkoły i firmy nie czekają.

Urzędnicy szkolni w Renton, na południe od Seattle, ogłosili, że Hazen High School zostanie zamknięte do końca tygodnia po tym, jak uczeń uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Petycje internetowe zachęcały urzędników do zamykania innych szkół po wschodniej stronie Seattle.

Firma technologiczna F5 zamknęła swoją 44-piętrową wieżę w centrum Seattle po tym, jak dowiedziała się, że pracownik był w kontakcie z kimś, kto uzyskał pozytywny wynik na obecność wirusa. Gigant rekreacji na świeżym powietrzu REI zamknął działalność na terenie Seattle na dwa dni jako środek ostrożności.

Federalne biuro imigracyjne w pobliżu Tukwili również zostało zamknięte po tym, jak pracownik odwiedził Life Care Center, dom opieki w Kirkland. Pełniący obowiązki Sekretarza Bezpieczeństwa Wewnętrznego Chad Wolf powiedział, że przeprowadzka była środkiem ostrożności, a miejsce pozostanie zamknięte przez 14 dni.

Urzędnicy ds. Zdrowia w Karolinie Północnej poinformowali, że osoba z hrabstwa Wake uzyskała pozytywny wynik tej choroby po wizycie w domu opieki w Kirkland. Lot pacjenta z rejonu Seattle na lotnisko Raleigh-Durham wywołał pytania o to, czy inni pasażerowie byli narażeni na wirusa.

„Rozumiem, że mamy manifest. Teraz sztuką jest je znaleźć ”- powiedział Robert Redfield z Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

Life Care Center powiedział na swojej stronie internetowej, że sprawdza pracowników pod kątem objawów, zanim zaczną pracę i odchodzą. Dom opieki zabrania wizyt członków rodziny,

Na krótko przed ogłoszeniem śmierci w Kalifornii Princess Cruise Lines powiadomiła pasażerów swojej Grand Princess, że federalni urzędnicy ds. Zdrowia prowadzą dochodzenie w sprawie „małej grupy” przypadków koronawirusa związanych z podróżą w połowie lutego. Poprosił obecnych pasażerów, aby pozostali w kabinach, dopóki nie zostaną oczyszczeni przez personel medyczny, i powiedział, że ci, którzy byli w poprzedniej podróży, powinni skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpią gorączka lub inne objawy.

Grand Princess jest na morzu u wybrzeży Meksyku i wróci wcześnie do San Francisco, gdzie CDC i przedstawiciele firmy spotkają się, aby ustalić kierunek działań.

Przyczyniła się pisarka AP Carla K. Johnson z Seattle.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: