DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus w Polsce. Pacjent w szpitalu w Zielonej Górze

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Koronawirus potwierdzony także w Polsce. Pierwszy pacjent, u którego testy na obecność koronawirusa SARS-Cov-2 były pozytywne, przebywa w szpitalu w Zielonej Górze.

Co wiadomo o pierwszym pacjencie, u którego w Polsce stwierdzono koronawirusa? Informacje na jego temat przekazał w środę rano minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Pacjent pochodzi z województwa lubuskiego i jest hospitalizowany w Zielonej Górze. – Zakażony karonawirusem przyjechał do Polski z Niemiec – powiedział w środę minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Dodał, że mężczyzna ten nie jest seniorem i nie jest z grupy bardzo wysokiego ryzyka. Na koronowirusa najbardziej narażone są osoby starsze, powyżej 80. roku życia, wśród których śmiertelność jest wysoka i sięga ok. 14,8 proc.

Pacjent – jak powiedział minister – czuje się dobrze. Do szpitala przybył 2 marca – poinformowała palcówka w Zielonej Górze.

„Gazeta Lubuska”: Z Niemiec wrócił autokarem

Pacjent, u którego wykryto koronawirusa, do zielonogórskiego szpitala trafił z Cybinki. W Niemczech przebywał na karnawale w Nadrenii Północnej Westfalii. Do kraju wrócił autokarem rejsowym – podaje w środę „Gazeta Lubuska”.

Nowy koronawirus SARS-Cov-2, potocznie zwany koronawirusem z Wuhanu, wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Pierwsze przypadki zakażenia pojawiły się w grudniu ubiegłego roku w 11-milionowym mieście Wuhan w Chinach, w prowincji Hubei, które uważane jest za epicentrum epidemii.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: