DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus: istnieją 2 typy, badacze chińscy stwierdzają, podczas gdy władze twierdzą, że kał i mocz mogą przenosić infekcję

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Chiny kontynentalne zgłaszają 38 nowych zgonów do środy rano, wzrost w porównaniu z liczbą z dnia poprzedniego, ale nowe infekcje spadają ponownie do 119

Południowokoreańscy żołnierze ubrani w Seul w ochronne środki dezynfekujące w ramach środków zapobiegawczych przeciwko koronawirusowi.  Zdjęcie: AFP

Południowokoreańscy żołnierze ubrani w Seul w ochronne środki dezynfekujące w ramach środków zapobiegawczych przeciwko koronawirusowi. Zdjęcie: AFP

Według badania opublikowanego we wtorek w National Science Review koronawirus wyewoluował na dwa główne typy, różniące się szybkościami transmisji i rozkładem geograficznym .

Grupa chińskich naukowców przeanalizowała 103 genomy koronawirusa i zidentyfikowała mutacje w 149 miejscach w różnych szczepach.

Odkryli, że jeden typ, który nazwali typem L, był bardziej rozpowszechniony niż drugi typ S, co oznacza, że ​​był bardziej zakaźny. Odkryli również, że typ L wyewoluował z typu S i że typ L był znacznie bardziej rozpowszechniony przed 7 stycznia oraz w Wuhan, zero zera wybuchu.

Naukowcy twierdzą, że koronawirus nie powstał na rynku owoców morza w Wuhan

Raport powiedział, że ludzkie działania wkrótce po odkryciu epidemii w grudniu mogły zmienić liczebność każdego rodzaju, powołując się na drastyczne środki powstrzymywania chińskich władz centralnych i lokalnych, w tym blokowanie miast, które, jak twierdził, mogły ograniczyć rozprzestrzenianie się L rodzaj.

Naukowcy stwierdzili, że potrzebne są dalsze badania, aby lepiej zrozumieć ewolucję i rozprzestrzenianie się wirusa.

Nowe przypadki w Korei Południowej, Chinach kontynentalnych

Korea Południowa w środę potwierdziła 435 nowych przypadków 

koronawirus

, w porównaniu z 851 dzień wcześniej, biorąc pod uwagę kraj

całkowita liczba infekcji do 5621

– największy na świecie po Chinach. Zgłoszono cztery nowe zgony, gdy liczba ofiar w kraju osiągnęła 32.

Nowe codzienne przypadki w Chinach kontynentalnych nadal spadały, ponieważ odnotowano 119 zakażeń, ale liczba nowych zgonów w tym dniu wzrosła do 38, z 31 dni wcześniej, co doprowadziło do całkowitej liczby ofiar śmiertelnych do 2981.

Chińska Narodowa Komisja Zdrowia (NHC) stwierdziła, że ​​w prowincji Hubei, centrum epidemii epidemii, zgłoszono 115 nowych przypadków na kontynencie. Całkowita liczba infekcji w Chinach kontynentalnych wyniosła 80 270, a 49 856 pacjentów wyzdrowiało.

Rozpoznano transmisję z kałem i moczem

Rozprzestrzenianie się infekcji przez kał i mocz zostało uznane za dodatkowy sposób przenoszenia w najnowszym chińskim planie diagnostyki i leczenia koronawirusem.

Powołując się na badania, w których znaleziono ślady koronawirusa w próbkach kału pacjentów, plan NHC dodał tryby przenoszenia i aerozoliacji zanieczyszczonego kału i moczu. Aerozolizacja odnosi się do przekształcenia w cząstki wystarczająco małe, aby mogły być przenoszone w powietrzu.

Chińskie władze zdrowia stwierdziły, że kropelki oddechowe i bliski kontakt z zarażonymi ludźmi to główne sposoby rozprzestrzeniania się koronawirusa. NHC dodało w swoim poprzednim planie leczenia, że ​​przenoszenie aerozolu było możliwe dla osób w stosunkowo zamkniętym środowisku przez długi czas.

Wuhan w Chinach stara się poradzić sobie z ogromną ilością odpadów medycznych podczas epidemii

Globalne niedobory masek i sukni

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ostrzegła, że ​​poważne i narastające zakłócenia w globalnej podaży sprzętu ochronnego powodują, że pracownicy służby zdrowia są źle przygotowani do walki z wybuchem.

„Ceny masek chirurgicznych wzrosły sześciokrotnie, respiratory N95 wzrosły ponad trzykrotnie, a fartuchy kosztują dwa razy więcej”, powiedział dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus podczas briefingu medialnego we wtorek. „Dostawy mogą trwać miesiącami, manipulacje na rynku są powszechne, a zapasy są często sprzedawane oferentowi, który zaoferuje najwyższą cenę”.

Za maskami: wolontariusze dają wszystko w kryzysie koronawirusa

Agencja ONZ oszacowała, że ​​produkcja dostaw sprzętu ochronnego musi zostać zwiększona o 40 procent, aby zaspokoić rosnący globalny popyt. Stwierdzono, że 89 milionów masek medycznych, 76 milionów par rękawic egzaminacyjnych i 1,6 miliona par gogli jest potrzebnych każdego miesiąca do globalnej reakcji.

Środki wspierające gospodarkę Korei Południowej

Rząd Korei Południowej ogłosił także pakiet stymulacyjny w wysokości 11,7 trylionów wygranych (9,8 mld USD) w celu złagodzenia wpływu największego wybuchu koronawirusa poza Chinami, który zakłócił podaż i ograniczył konsumpcję.

Minister finansów Hong Nam-ki powiedział, że dodatkowy budżet, pod warunkiem zatwierdzenia przez parlament, skieruje pieniądze na system opieki zdrowotnej, opiekę nad dziećmi i rynki zewnętrzne.

Liczba ofiar koronawirusa w USA wynosi 9, gdy stan Waszyngton donosi o 3 śmiertelnych przypadkach

„Rozumiejąc, że gospodarka znajduje się w stanie wyjątkowym, kładziemy duży nacisk na naszą politykę, aby zminimalizować skutki kryzysu gospodarczego, szczególnie w przypadku wrażliwych sektorów, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób samozatrudnionych”, powiedział Hong prasie konferencja.

Koreańskie „testujące” stacje testujące koronawirusy

Pierwsza śmierć Hiszpanii i decyzja o meczach piłki nożnej

Wyniki pośmiertne dla mężczyzny, który zmarł 13 lutego w Walencji, wykazały, że został zabity przez koronawirusa, co stanowi pierwszą śmiertelną epidemię w Hiszpanii, powiedział lokalny urzędnik ds. Zdrowia we wtorek.

Tymczasem ministerstwo zdrowia kraju ogłosiło na Twitterze, że za zamkniętymi drzwiami odbędzie się kilka wydarzeń sportowych, których spodziewane urządzenia przyciągną tłumy z obszarów wysokiego ryzyka, takich jak północne Włochy, i będą rozgrywane bez widzów.

Przypadki koronawirusa we Włoszech skaczą o 50 procent dziennie
2 marca 2020 r

Decyzja wpłynie na mecze piłki nożnej, w tym mecz Ligi Mistrzów między Walencją a włoską Atalantą 10 marca oraz mecz Ligi Europejskiej Europa między Getafe a Interem Mediolan. Wpłynie to również na kilka urządzeń do koszykówki.

Około 100 pracowników służby zdrowia w północnym Kraju Basków zostało odizolowanych w ich domach po kontakcie z osobami przenoszącymi wirusa.

Władze monitorują dwie grupy infekcji w Torrejon de Ardoz, niedaleko Madrytu, oraz w baskijskim mieście Vitoria-Gasteiz.

„Nadzwyczajny rozsiewacz” w Malezji

Czternaście nowych przypadków koronawirusa zostało potwierdzonych przez Malezję w środę, co stanowi największy jednodniowy skok, podnosząc w tym kraju do 50.

Nowe przypadki i co najmniej siedem innych potwierdzonych we wtorek były powiązane z 26. pacjentem w kraju, 

starszy pracownik suwerennego funduszu majątkowego Khazanah Nasional Berhad

 i opisany przez dyrektora generalnego ministerstwa zdrowia jako „nadzwyczajny rozrzutnik”.

Pacjent, który odwiedził Szanghaj w połowie stycznia, ale miał gorączkę i ból gardła w Malezji 27 lutego, również miał kontakt z ministrami rządu w zeszłym tygodniu, ponieważ Malezja musiała zmierzyć się z dniami zawirowań politycznych, podczas których były przywódca Mahathir Mohamad zrezygnował i 

nowy premier Muhyiddin Yassin został zaprzysiężony

.

Spośród 50 przypadków w Malezji 22 wyzdrowiało.

Irak zgłasza pierwszą śmierć wirusa

Irak powiedział, że 70-letni muzułmański duchowny zmarł w środę na koronawirusa, pierwszą śmierć w wyniku epidemii w kraju, w którym zakażono 31 osób. Przed śmiercią kaznodzieja został poddany kwarantannie w północno-wschodniej części miasta Sulaimaniyah, powiedział rzecznik organu ds. Zdrowia północnego regionu autonomicznego Kurdów.

Według lokalnych źródeł niedawno spotkał Irakijczyków powracających z sąsiedniego Iranu, co zostało odnotowane 

najbardziej śmiertelna epidemia poza Chinami

.

Władze irackie zamknęły granice lądowe z Iranem i zakazały wjazdu obcokrajowcom podróżującym stamtąd i innym krajom dotkniętym katastrofą. Szkoły, uniwersytety, kina, kawiarnie i inne miejsca publiczne w Iraku otrzymały polecenie zamknięcia do 7 marca w celu dalszego powstrzymania wybuchu epidemii, ale wiele z nich nadal działa normalnie.

Wybuch wywołał panikę wśród Irakijczyków, którzy twierdzą, że zniszczony przez wojnę system opieki zdrowotnej w kraju nie poradzi sobie z epidemią. Wiele szpitali jest źle wyposażonych lub zrujnowanych po kolejnych falach konfliktu. Według WHO na 10 000 osób przypada mniej niż 10 lekarzy.

Obawy koronawirusa wywołują panikę na papierach toaletowych na całym świecie

Chińczycy przybywają do Lanzhou z Teheranu

Tymczasem 146 chińskich obywateli 

który został osierocony w Iranie

według Gansu Daily przybył na lotnisko Lanzhou lotem czarterowym z Teheranu w środowe popołudnie . Będą trzymani pod obserwacją medyczną w północno-zachodnim mieście przez co najmniej 14 dni.

Osoba zaznajomiona z ustaleniami powiedziała, że ​​wszyscy pasażerowie przeszli kontrolę temperatury i „nikt nie ma gorączki, ale musimy czekać na dalsze wyniki testów”.

We wtorek prowincja Gansu, w której znajduje się Lanzhou, zgłosiła 91 przypadków koronawirusa i dwie śmierci.

Sprzątanie rynku Wuhan zbliża się do końca

Kilkunastu pracowników dezynfekujących zbliżało się do końca sprzątania rynku w mieście Wuhan, stolicy prowincji Hubei, gdzie pod koniec grudnia zgłoszono niektóre z pierwszych infekcji koronawirusem.

Sprzątanie hurtowego targu owoców morza Huanan, na którym handlowano dzikimi zwierzętami, ma zostać zakończone do czwartku.

Wojskowo-chińsko-amerykańskie połączenie telefoniczne obejmuje koronawirusa

Chiński minister obrony Wei Fenghe omówił koronawirusa z sekretarzem obrony USA Markiem Esperem podczas rozmowy telefonicznej w środę, która również dotyczyła spraw wojskowych, podało chińskie ministerstwo obrony.

Wei powiedział, że zachęcający trend w powstrzymywaniu koronawirusa w Chinach rozwija się zgodnie z oświadczeniem opublikowanym na koncie WeChat chińskiego ministerstwa.

Esper wyraził gotowość zacieśnienia współpracy między tymi dwoma krajami w zakresie kontroli i zapobiegania epidemiom.

https://www.scmp.com

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

3 thoughts on “Koronawirus: istnieją 2 typy, badacze chińscy stwierdzają, podczas gdy władze twierdzą, że kał i mocz mogą przenosić infekcję

  1. cos mi nie wyszlo powtarzam youtube.com?watch?c=2ztITsvYRxc tytul,,Trip to lake 4….kan. ,,apetor”

  2. najskuteczniejszy sposob na profilaktyke antywirusowa opracowal ,,apetor”. to genialnie proste , podaje link youtube.com/watch?v=2ztITsvYRxc to tylko jeden z odcinkow/etapow zabezpieczania sie – polecam ogladac wiecej jego produkcji/odcinkow. ps. jesli moj kom. przeczyta Jack Caleib, to chcialem podziekowac za ikonke/profil, jest boski, wlasnie taki jestem, Panie Jack, no ma Pan szosty zmysl….wielkie dzieki

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: