DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Iran twierdzi, że 92 osoby zmarły wśród 2922 przypadków nowego koronawirusa”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

TEHRAN, Iran (AP) – Iran powiedział w środę, że nowy koronawirus zabił 92 osoby wśród 2922 potwierdzonych przypadków w Republice Islamskiej, co jest najwyższą liczbą ofiar śmiertelnych na świecie poza Chinami.

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Kianoush Jahanpour ogłosił nowe dane na konferencji prasowej w Teheranie, podnosząc liczbę ofiar śmiertelnych Iranu z nowej choroby na większą niż we Włoszech, gdzie również nastąpił poważny wzrost liczby infekcji.

W całym Bliskim Wschodzie jest obecnie ponad 3140 przypadków nowego wirusa. Spośród osób spoza Iranu w regionie większość łączy się z Republiką Islamską.

Wirus obrzydził czołowych przywódców cywilnego rządu Iranu i szyickiej teokracji. Iran jest sam w tym, jak wirus wpłynął na jego rząd, nawet w porównaniu z mocno uderzonymi Chinami, epicentrum wybuchu epidemii. Na całym świecie wirus zainfekował ponad 90 000 osób i spowodował ponad 3100 zgonów.

Eksperci obawiają się, że Iran może nie doceniać liczby spraw.

„Wirus nie ma skrzydeł do latania” – powiedział Jahanpour. „To my przesyłamy sobie nawzajem”.

Tymczasem prezydent Iranu Hassan Rouhani przyznał, że wirus był obecny w prawie wszystkich 31 prowincjach Iranu podczas przemówienia na środowym posiedzeniu rządu.

„Ta choroba jest szeroko rozpowszechniona”, powiedział, zgodnie z transkrypcją. „Obejmuje prawie wszystkie nasze prowincje i jest w pewnym sensie globalną chorobą, na którą zostało zarażonych wiele krajów na świecie, i musimy współpracować, aby jak najszybciej rozwiązać ten problem”.

Tymczasem w środę wiceminister zdrowia Arabii Saudyjskiej Abdel-Fattah Mashat został zacytowany w państwowym serwisie informacyjnym Al-Yaum, mówiąc, że grupy odwiedzających Mekkę z tego kraju nie będą mogły odbywać pielgrzymek, zwanych umrah. Tłumy zazwyczaj składają się z rezydentów zagranicznych, którzy stanowią duże grupy. Osoby i rodziny w królestwie mogą nadal podróżować do Mekki.

W zeszłym tygodniu Arabia Saudyjska zamknęła najświętsze miejsca w islamie dla zagranicznych pielgrzymów za pośrednictwem koronawirusa, zakłócając podróż tysiącom muzułmanów już zmierzających do królestwa i potencjalnie wpływając na plany w tym roku na kolejne miliony przed miesiącem postu Ramadan i corocznym hadżdżem Pielgrzymka.

___

Współtworzyli je pisarze prasowi Aya Batrawy i Jon Gambrell z Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: