DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Akcje rosną, gdy inwestorzy monitorują wirusy…..”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PEKIN (AP) – Światowe rynki akcji osiągnęły w środę wzrost, przedłużając dni zmienności, gdy inwestorzy zastanawiali się nad skutkami epidemii wirusów i dużymi zyskami Joe Biden w demokratycznych podstawach.

Europejskie indeksy wzrosły o ponad 1%, a kontrakty na Wall Street wskazują na podobne zyski na otwarciu po mieszanym wyniku w Azji.

Rynki wydawały się nie być pod wrażeniem obniżki stóp procentowych przez Rezerwę Federalną Stanów Zjednoczonych we wtorek i zobowiązania grupy siedmiu krajów uprzemysłowionych do wspierania gospodarki, która nie obejmowała żadnych konkretnych środków. Indeks S&P 500 spadł o 2,8%, co stanowi ósmy dzienny spadek w ciągu dziewięciu dni.

Chiny, Australia i inne banki centralne również obniżyły stopy procentowe, aby wzmocnić wzrost gospodarczy w obliczu kontroli antywirusowych, które zakłócają handel i produkcję. Ale ekonomiści ostrzegają, że chociaż tańsze kredyty mogą zachęcić konsumentów, obniżki stóp nie mogą ponownie otworzyć fabryk, które zostały zamknięte z powodu kwarantanny lub braku surowców.

Więcej redukcji może dać „ograniczone wsparcie”, powiedział Jingyi Pan z IG w raporcie. „Być może oprócz szczepionek może być niewiele szybkich i łatwych rozwiązań łagodzących szok dla rynków globalnych.”

Wydaje się, że sentyment został w pewnym stopniu poparty zrewitalizowaną ofertą prezydenta Bidena, byłego wiceprezydenta USA, przy czym niektórzy inwestorzy postrzegają umiarkowanego kandydata jako potencjalnie bardziej korzystnego dla biznesu niż bardziej lewicowy Bernie Sanders.

W Europie londyński FTSE 100 wzrósł o 1,4% do 6811, podczas gdy niemiecki DAX zwiększył o 1,1% do 12,110. CAC 40 we Francji wzrósł o 1% do 5446.

Na Wall Street przyszłość S&P 500 wzrosła o 2,1%, a dla Dow Jones Industrial Average o 1,8%.

Rynki amerykańskie spadły o 11% od czasu ustanowienia rekordu dwa tygodnie temu.

W środę w Azji indeks kompozytowy w Szanghaju zyskał 0,6% do 3 011,67, podczas gdy Nikkei 225 w Tokio dodał 0,1% do 21 100,06. Hang Seng w Hongkongu zrzucił 0,2% do 26 222,07.

Kospi w Seulu wzrosła o 2,2% do 2 059,33 po tym, jak rząd ogłosił pakiet wydatków w wysokości 9,8 miliarda dolarów na pokrycie kosztów zaopatrzenia medycznego i pomocy dla firm, które borykają się z problemami z podróżami, produkcją samochodów i innymi branżami.

Kolejny znak ostrożności inwestorów amerykańskich, po raz pierwszy w historii rentowność 10-letniego Skarbu Państwa spadła poniżej 1%. W środę było na poziomie 0,95%.

Mniejszy zysk – różnica między ceną rynkową a tym, co otrzymują inwestorzy, jeśli utrzymają obligację do terminu zapadalności – oznacza, że inwestorzy zamieniają pieniądze w obligacje jako bezpieczną przystań z obawy o perspektywy gospodarcze.

Przewodniczący Fed Jerome Powell przyznał, że ostateczne rozwiązanie problemu wirusów będzie musiało pochodzić od ekspertów ds. Zdrowia i innych, a nie banków centralnych.

Fed ma długą historię przychodzenia na rynek z niższymi stopami procentowymi i innymi bodźcami, co pomogło temu hossy na amerykańskich akcjach stać się najdłuższym w historii.

Obniżka stóp w USA była pierwszą sesją Fed poza regularnym spotkaniem od czasu światowego kryzysu w 2008 roku. To skłoniło niektórych traderów do myślenia, że Fed może przewidzieć jeszcze większy wpływ gospodarczy, niż obawiają się rynki.

Benchmark amerykańska ropa zyskała 82 centy do 48,00 USD za baryłkę w handlu elektronicznym na nowojorskiej giełdzie Mercantile Exchange. Kontrakt wzrósł we wtorek o 43 centy. Ropa Brent, używana do wyceny międzynarodowych olejów, dodała 84 centów do 52,70 USD za baryłkę w Londynie. Spadł o 4 centy podczas poprzedniej sesji.

Dolar zyskał do 107,55 jena z wtorkowego 107,12 jena. Euro spadło do 1,1113 USD z 1,1117 USD.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: