DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Swagger z Korei Północnej może ukryć katastrofę warzenia wirusa”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TOKYO (AP) – W czasach infekcji i strachu ostatnie zdjęcie propagandowe podsumowuje obraz Korei Północnej, która chce pokazać światu, a także jego ludziom: żołnierze z czarnymi maskami chirurgicznymi otaczają przywódcę Kim Jong Un, uwięzionego w skórze płaszcz i bez maski, gdy nadzoruje wyzywające ćwiczenia wojskowe.

W miarę zbliżania się nowego i przerażającego wirusa Korea Północna przedstawia się jako forteca, zaostrzając granice, gdy kadra urzędników ds. Zdrowia organizuje monumentalny program dezynfekcji i monitorowania.

Ten obraz światowej nieprzenikalności może jednak wierzyć w katastrofę piwowarską.

Korea Północna, która w najlepszym czasie nazywana jest przez ekspertów straszliwą infrastrukturą medyczną, dzieli porowatą, prawie 1450-kilometrową (900-milową) granicę z Chinami. Rząd Północy od dawna rozważa także publiczne doniesienia o chorobach zakaźnych – lub, jeśli o to chodzi, o wszystkim, co mogłoby zaszkodzić elicie rządzącej – o tajemnicy państwowej.

WIĘCEJ O WIRUSOWYM WYBUCHU:
– Kryzys wirusowy rozprzestrzenia się w Iranie, odpływy w Chinach; Ślubowania G7 rozwiązane

– Wojsko Iranu w pogotowiu, gdy wirus zabija 77, chorych liderów

– Rozprzestrzenianie się wirusów powoduje, że Fed obniża stawki w niespodziewanym ruchu

– Drugi przypadek wirusa COVID-19 potwierdzony w Nowym Jorku

Wzbudziło to obawy, że Korea Północna, która twierdzi, że nie ma infekcji, może być nieprzygotowana na wirusa testującego znacznie bardziej rozwinięte kraje na całym świecie – a nawet, że infekcje mogą już eksplodować w jej granicach.

„Niestety społeczność międzynarodowa nie ma pojęcia, czy koronawirus rozprzestrzenia się w Korei Północnej”, powiedział niedawny raport Jessiki Lee, eksperta z Azji Wschodniej w Quincy Institute for Responsible Statecraft, think tank w Waszyngtonie. „Fakt, że nic nie wiemy o poziomie infekcji lub zgonów w Korei Północnej, jest niezwykle problematyczny i, bez zmian, może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia publicznego”.

Tymczasem media północnokoreańskie są pełne opisywanych przykładów ultra-czujności – a także poczucia pilności.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: