DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Plan Rothschildów dla globalnej kontroli oraz nowej religii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Poniżej fragment transkrypcji z nagrania George Hunt, całe nagranie pod tekstem: “To ręce nowego porządku świata. Ludzie ci, elita, zorganizowali to spotkanie. Niestety ich cele są złowrogie. Ten film zawiera dowody tego, że ludzie stojący za Szczytem Ziemi przygotowują się do przejęcia świata i ludzi. Musimy działać i to szybko. Gdy rządy państw podpiszą umowy z nwo, będzie to koniec wolności dla obywateli. O tym mówi motto. “W naszych rękach.” Kogo rękach?

Tych samych ludzi, którzy zaplanowali Pierwszą i Drugą Wojnę Światową. Podstępem zmuszają kraje trzeciego świata do pożyczek, co wprowadza je w ogromne długi. To oni ukradli większość pieniędzy pożyczonych Afryce i innym narodom i ukryli jest w bankach genewskich.

To oni finansowali działania Hitlera. Zaplanowali holocaust i zrzucili winę na naród niemiecki. To oni stoją za głodem w Etiopii i innych miejscach. Celowo tworzą wojny i wprowadzają państwa w długi aby zyskać kontrolę nad narodami.

Ludzie ci nie są przyjaźnie nastawieni. Nazywam się George Hunt. Przemawiam do was ze studia nagraniowego w Boulder w stanie Colorado. Byłem uczestnikiem niektórych ze spotkań, które zapoczątkowały stworzenie Szczytu Ziemi. Jestem konsultantem finansowym. Wykładam także zarządzanie w koledżu. Posiadam firmę zarządzania środowiskiem i wiem czym jest hipokryzja nwo w kwestii zarządzania środowisiem. Znam ich plany.

Przeczytam z notatek, aby dokładniej przedstawić sytuację. NWO niedługo przejmie ruch środowiskowy, jeżeli nic z tym nie zrobimy. Zachęcam, aby każdy pokazał ten film pięciu kolejnym osobom. Zachęcam do wspomniania o tym komuś z lokalnego rządu. Módlmy się o wsparcie, aby nasze działania przyniosły efekty. Mam nadzieję, że nasza iskra wznieci pożar i myślę, że nie jest jeszcze za późno.

Denver w stanie Colorado w 1987 roku, byłem zaskoczony tym, że David Rockefeller, Edmund De Rothschild, sekretarz stanu Baker, sekretarz skarbu państwa Maurice Strong, prezes firmy zajmującej się utylizacją odpadów i administrator EPA, William Ruckelshaus, sekretarz generalny ONZ, McNeal oraz różni przedstawiciele World Bank oraz IMF. Dlaczego bogata elita oraz bankierzy uczestniczyli podczas konferencji do spraw ochrony środowiska?

Posłuchajcie uważnie. Pokażę w jaki sposób ich działania są skierowane przeciw nam. Fundusz powierniczy jest podstawą ich finansów. Wpływają i kontrolują polityków. Prezydenci, legislatorzy i sędziowie są w ich władaniu. Ich nabrzmiałe ego i brzuchy nigdy nie są nasycone. Chcą mieć całą władzę dla siebie. Czy pozwolimy im na to?

Czy znowu będą chcieli zrzucić winę na kogoś innego? Czym jest Szczyt Ziemi i kto za tym stoi? Szczyt Ziemi UNCED to kluczowe wydarzenie w serii spotkań ds. ochrony środowiska, które odbywają się od roku 1972. Maurice Strong, przedstawiciel ONZ oraz funduszu powierniczego Rockefeller i Rothschild, zorganizował pierwsze ze spotkań w Sztokholmie 1972 roku. 20 lat później Maurice Strong został sekretarzem generalnym UNCED….

W latach 70 i 80 wiele z tych konferencji spowodowało zmniejszenie wpływu polityki. Wynikiem tych spotkań jest zaplanowany Szczyt Ziemi. Byłem członkiem dwóch spotkań w 1987 oraz w 1991 roku. Znajomi uczestniczyli w konferencjach w San Fransisco i Des Moines. Oto dokument ze spotkania w Des Moines, którym kierował Maurice Strong…”

Cała treść nagrania z lektorem PL w video poniżej:

źródło: https://killuminati.pl/plan-rothschildow-dla-globalnej-kontroli-oraz-nowej-religii/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Plan Rothschildów dla globalnej kontroli oraz nowej religii

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: