DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus. Wybory prezydenckie w innym terminie?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Chciałbym jednoznacznie powiedzieć, nie ma takiego pomysłu i podstaw prawnych w tej chwili, żeby z powodu koronawirusa przesuwać wybory – poinformował we wtorek rzecznik rządu Piotr Müller.

Rzecznik rządu w programie „Kwadrans polityczny” w TVP wyraził nadzieję, że w najbliższych dniach uchwalona w poniedziałek wieczorem przez Sejm specustawa w sprawie koronawirusa wejdzie w życie. „Jak zakładam, Senat spotka się jeszcze w tym tygodniu, zakładam, że nie przyjmie żadnych poprawek i ustawa trafi bezpośrednio do podpisu pana prezydenta, który był jednym z inicjatorów wczorajszego posiedzenia Sejmu.

W związku z tym zakładam, że ustawa w tym tygodniu może stać się faktem” – podkreślił Piotr Müller.

Wyraził nadzieję, że skoro opozycja poparła ustawę w Sejmie, w Senacie „uwag do niej nie będzie”.

Müller pytany, czy w związku z uproszczonymi procedurami, które są zawarte w ustawie będzie można na przykład kupować bez przetargu karetki i czy nie będzie się ich kupowało „u swoich”, odparł: „Nie będą podejmowane żadne działania tego typu, jeśli nie będzie uzasadnienia”.

„Można sobie wyobrazić czysto hipotetycznie, że mamy epidemię w kraju, że potrzebny jest jakiś sprzęt medyczny; kilkumiesięczny przetarg to w takich sytuacjach nie jest najlepszy pomysł” – zaznaczył rzecznik rządu. Jak dodał „prędzej czy później takie zachorowanie najprawdopodobniej na terenie Polski nastąpi”.

Koronawirus a wybory

Na pytanie, czy ewentualna epidemia koronawirusa nie wpłynie np. na przełożenie terminu wyborów prezydenckich podkreślił: „Na termin wyborów nie wpłynie w ogóle, bo nie będzie stanu nadzwyczajnego rozumianego konstytucyjnie, nie ma takiej potrzeby, aby taki stan ogłaszać”. „Chciałbym jednoznacznie powiedzieć, nie ma takiego pomysłu i podstaw prawnych w tej chwili, żeby przesuwać wybory. Przesunięcia wyborów nie będzie” – dodał.

Rzecznik rządu był także pytany, czy w przypadku epidemii możliwe będzie odwołanie np. konwencji wyborczych i innych wydarzeń związanych z kampanią. „Jeżeli będziemy mieli sytuację potwierdzonych zachorowań w konkretnych miejscach, to oczywiście takie ryzyka trzeba będzie ograniczać i dotyczy to wszystkich większych imprez, również dużych konwencji czy innego typu wydarzeń” – powiedział.

Sejm uchwalił w poniedziałek wieczorem ustawę dotyczącą szczególnych rozwiązań związanych z rozprzestrzenianiem się nowego koronawirusa.

Ustawa zakłada między innymi, że pracodawca, by przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się choroby COVID-19, będzie mógł polecić pracownikowi wykonywanie obowiązków zdalnie z domu. Wprowadza rozwiązania zapewniające prawo otrzymania dodatkowego zasiłku opiekuńczego dla rodziców zwolnionych od wykonywania pracy z powodu konieczności sprawowania opieki nad dzieckiem, za okres nie dłuższy niż 14 dni, w przypadku zamknięcia żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola lub szkoły, do których uczęszcza dziecko.

interia.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: