DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Czy sięgną po wzorce sprzed lat by wpłynąć na wynik wyborów?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„15 atrap bomb na dwa dni przed drugą turą”. Czy sięgną po wzorce sprzed lat by wpłynąć na wynik wyborów?

„15 atrap bomb zostało podłożonych w październiku 2005 r. na dwa dni przed drugą turą wyborów prezydenckich. Do dzisiaj nie ustalono, kto to zrobił. Na akcji skorzystał Lech Kaczyński” – przypomniał jeden z internautów komentując sytuację w Polsce.

I rzeczywiście, Andrzej Duda będzie miał poważne trudności z osiągnięciem dobrego wyniku wyborczego. Kampania rozpoczęła się fatalnie, praktycznie na wszystkich spotkaniach z prezydentem pojawiają się liczne grupy jego przeciwników, szefowa kampanii okazała się być osobą która pogryzła osobę, która ją złapała na nielegalnym roznoszeniu w nocy materiałów wyborczych a konwencja z udziałem Kaczyńskiego się chyba nie udała.

Czy w tej sytuacji wrócą wspomnienia różnych sytuacji w polskiej polityce sprzed lat?

Szefem sztabu A. Dudy jest człowiek, który w maju 2019 obiecywał schwytanie sprawców 800 alarmów bombowych, które sparaliżowały matury i postawiły na nogi 10 tys. policjantów.
Schwytał? A skąd! Zwiał do Brukseli, a terroryści odpowiedzialni za cyberataki nadal są na wolności.

Jagna @Jagna94278712

15 atrap bomb zostało podłożonych w październiku 2005 r. na dwa dni przed drugą turą wyborów prezydenckich. Do dzisiaj nie ustalono, kto to zrobił. Na akcji skorzystał Lech Kaczyński.

Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: