DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

​Koronawirus w Policach? Zamknięta szkoła i internaty

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Z powodu podejrzenia obecności koronowirusa zamknięto do odwołania zespół szkół w Policach (woj. zachodniopomorskie) wraz z internatami. Uczniowie i nauczyciele zostali objęci kwarantanną.

W związku z decyzją sanepidu, uczniowie wraz z wychowawcami internatów Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach przy ul. Siedleckiej 6a i Kresowej 7 zostali objęci kwarantanną. Decyzja spowodowana jest podejrzeniem obecności koronawirusa. Kwarantanna obowiązuje do odwołania. Zarząd powiatu w Policach zdecydował też o odwołaniu zajęć dla uczniów i zamknięciu wszystkich obiektów szkolnych.

W internatach przebywa łącznie ponad 200 uczniów i wychowawców.

W związku z zaistniałą sytuacją, uruchomiono specjalny numer kontaktowy dla rodziców: 798 847 862.

Z internatu szkoły w Policach na oddział dziecięcy do Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie trafiły trzy osoby. Przyjechały na oddział z wysoką gorączką. Według informacji reporterki RMF FM Anety Łuczkowskiej, to trójka nastolatków, którzy ferie spędzili we Włoszech.

Obecnie w szczecińskim szpitalu z podejrzeniem koronawirusa przebywa łącznie sześć osób.

PAP/INTERIA.PL
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: