DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Premier Johnson:” Rozprzestrzenianie się koronawirusa jest prawdopodobne…”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wielka Brytania musi być przygotowana na dalsze rozprzestrzenianie się nowego koronawirusa – wskazał dziś premier Boris Johnson po posiedzeniu rządowego sztabu kryzysowego.

Premier Johnson: Rozprzestrzenianie się koronawirusa prawdopodobneBoris Johnson zapewnił, że kraj jest przygotowany na każdą ewentualność. (Fot. Getty Images)

„Należy podkreślić, że w ciągu najbliższych dni i tygodni, ten problem będzie coraz bardziej dotkliwy. Będziemy robić wszystko, co możliwe, aby się na to przygotować. Już teraz nasz kraj jest bardzo dobrze przygotowany” – oświadczył Johnson.

Jak dotąd w Wielkiej Brytanii potwierdzono 40 przypadków koronawirusa. Ich gwałtowny przyrost nastąpił, gdy wczoraj wykryto 13 nowych zakażeń, w tym pierwsze w Szkocji, co oznacza, że koronawirus jest już w każdej z czterech części składowych Zjednoczonego Królestwa. Dziś z kolei wykryto 4 kolejne zakażenia.

Johnson zapowiedział, że rząd ma przygotowany plan działania na wypadek masowej epidemii.

„Uzgodniliśmy również plan, aby być w stanie szybko podjąć kroki, które będą konieczne, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się choroby” – przekazał Johnson.

W UK codziennie przybywa liczba nowych zakażeń. (Fot. Getty Images)

Brytyjska prasa informuje dziś, że rząd nie wyklucza żadnych kroków – włączając w to zamykanie szkół, odwoływanie wszelkich masowych zgromadzeń, zachęcanie do pracy z domu i ograniczanie korzystania z transportu publicznego. W skrajnych przypadkach możliwe jest całkowite odcinanie od świata miast, które byłyby ogniskami choroby.

Wcześniej o tym, że rozpowszechnienie się koronawirusa w całym kraju jest „bardzo prawdopodobne” informował Paul Cosford, dyrektor rządowej agencji Public Health England.

Wywołujący groźne zapalenie płuc koronawirus pojawił się w grudniu w mieście Wuhan w środkowych Chinach i do tej pory rozprzestrzenił się na ok. 60 krajów. Koronawirus zabił dotąd ponad 3 tys. osób, w zdecydowanej większości w Chinach. Liczba potwierdzonych przypadków zakażenia na świecie wzrosła do prawie 89 tys.

W Europie największa epidemia ma miejsce we Włoszech, zwłaszcza w północnych regionach Lombardia i Wenecja Euganejska; w całym kraju odnotowano 41 zgonów.

zrodlo:londynek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: