KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE

CZERWONE

PILNE, POLSKA, ZAPASY Koronawirus !!!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Koronawirus. Spotkanie na szczycie poświęcone epidemii

Andrzej Duda weźmie udział w poniedziałkowych rozmowach przedstawicieli rządu ws. koronawirusa. O godz. 9 w BBN spotka się z premierem, szefem KPRM, ministrem zdrowia oraz szefem MSWiA. Godzinę później zjawi się na nadzwyczajnym posiedzeniu Sejmu.

Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki spotkają się w BBN z ministrami ws. koronawirusa

Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki spotkają się w BBN z ministrami ws. koronawirusa (PAP, Fot: Wojtek Jargiło)

Koronawirus w Polsce wciąż nie został potwierdzony, ale od tygodnia rząd deklaruje pełną gotowość na pojawienie się choroby. W niedzielę o trzech zarażonych pacjentach poinformowali Czesi. Z sąsiadów Polski koronawirusa nie odnotowano jedynie na Słowacji i Ukrainie.

Minister zdrowia Łukasz Szumowski, szef KPRM Michał Dworczyk oraz Mariusz Kamiński kierujący MSWiA w minionym tygodniu zapewniali, że służby są gotowe do działania, gdy koronawirus w Polsce zostanie potwierdzony.

Politycy wraz z premierem zostali zaproszeni do siedziby Biura Bezpieczeństwa Narodowego, gdzie mają spotkać się z prezydentem. O 9:30 Andrzej Duda ma zrelacjonować mediom zebranie w sprawie koronawirusa.

Koronawirus. Spotkanie na szczycie poświęcone epidemii

Prezydent w minionym tygodniu skierował też wniosek do marszałek Sejmu o zorganizowanie nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu w tej sprawie. Elżbieta Witek wyznaczyła je na poniedziałek na godz. 10. Rząd poinformuje o stanie przygotowań ws. koronawirusa, a przedstawiciele klubów będą mieli po 15 minut na zadawanie pytań. Na posiedzeniu będzie obecny Andrzej Duda.

W niedzielę rząd, a konkretnie rzecznik ministerstwa zdrowia Wojciech Andruszewicz zabrał głos ws. głośnego przypadku z Krotoszyna. Pacjentka tamtejszego szpitala opublikowała na Facebooku nagranie, w którym zarzucała władzom nieudolność ws. koronawirusa.

wp.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: