DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

” Największy tymczasowy szpital Wuhan może zostać zamknięty w marcu….”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

PEKIN (AP) – szef największego z 16 tymczasowych szpitali w chińskim mieście w centrum epidemii koronawirusa twierdzi, że jego personel miał duże obciążenie pracą, ale powinien być w stanie zakończyć operacje do końca tego miesiąca.

Dr Zhang Junjian jest dyrektorem placówki otwartej w centrum wystawowym w Wuhan, stolicy prowincji Hubei, 7 lutego. Zatrudniając 1260 pracowników, jest on przeznaczony do leczenia od 1500 do 2000 pacjentów.

Tymczasowe szpitale zostały pospiesznie założone na siłowniach i innych miejscach, aby poradzić sobie z przelewaniem się pacjentów i spróbować powstrzymać rozprzestrzenianie się choroby, oddzielając je od reszty 11-milionowej ludności miasta.

Zhang, neurolog z Uniwersytetu Wuhan, powiedział, że szpital ma teraz 700 pacjentów. Uwolniono około 600, a kolejne 400 ciężkich przypadków przeniesiono do innych szpitali. Rozmawiał z The Associated Press w wywiadzie wideo z Wuhan.

CZY LEKARZE I PIELĘGNIARKI MAJĄ POTRZEBNE DOSTAWY? CZY ZOSTAŁO ZAKAŻONE?

Do tej pory nie było zarażonych lekarzy i pielęgniarek. … Zaopatrzenie medyczne może teraz zasadniczo zaspokoić nasze potrzeby, a podaż jest dobra. Na początku budowy szpitala w pierwszym tygodniu byliśmy bardzo zdenerwowani. Brakowało niektórych materiałów i towarów. Zapasy materiałów ochronnych były niewystarczające. Udogodnienia są już na miejscu. Nasze materiały ochronne mogą zaspokoić potrzeby normalnej pracy.

Czy istnieje jakiekolwiek ciśnienie lub nierozwiązane problemy?

Największym problemem jest to, że w porównaniu z tradycyjnymi szpitalami liczba lekarzy i pielęgniarek jest tutaj stosunkowo niewielka, a ich obciążenie pracą stosunkowo duże. Muszą komunikować się z pacjentami, prawda? Rozmawianie z pacjentami podczas obchodzenia oddziałów jest dużym obciążeniem i jest dość intensywne. Intensywna praca przez długi czas spowoduje wiele problemów. Wydaje się, że obecnie przydzielanych jest więcej personelu medycznego, więc presja jest zmniejszona.

Po trzech tygodniach operacji stwierdzamy, że pacjenci są w stosunkowo stabilnym nastroju. Współdziałają z pracownikami medycznymi lub pacjentami. Dobre. … Pacjenci wykonują wiele czynności, na przykład rozmawiają ze sobą, czytają książki, recytują wiersze i wykonują inne czynności, takie jak taniec. Ogólnie rzecz biorąc, jest w stosunkowo dobrym stanie, a atmosfera jest dość dobra.

JAK DZIAŁA SZPITAL Z RYZYKIEM ZAKAŻENIA KRZYŻA LUB PACJENTA PODAJĄCEGO WIRUS PACJENTOWI, KTÓREGO NIE MOŻE BYĆ ZAKAŻONY?

Chociaż u tych pacjentów występowały łagodne objawy, u wszystkich zdiagnozowano nowe zapalenie płuc koronawirusa. Więc jeśli pozwolimy im pozostać razem, nie będzie takiego problemu jak wzajemne zarażanie się. Podobnie jak w przypadku leczenia pacjentów z gruźlicą i zapaleniem wątroby na jednym oddziale. Mimo, że są leczeni wspólnie, wszystkie ustalenia były zgodne z wytycznymi dotyczącymi leczenia chorób zakaźnych. Na przykład dwa przejścia (jeden dla pacjentów, jeden dla pracowników), środki ochronne dla personelu medycznego, strefa zanieczyszczona, strefa czysta i strefa częściowo zanieczyszczona. … Zasadniczo spełnia wymagania w zakresie izolacji, ochrony personelu medycznego i leczenia pacjentów z chorobami zakaźnymi.

JAKIE SĄ PERSPEKTYWY, JAK O DUŻO DŁUŻSZY BĘDZIE WYMAGAĆ DZIAŁANIA SZPITALA?

Oczekujemy, że być może w połowie marca lub w ciągu ostatnich dziesięciu dni marca nasi pacjenci zostaną zasadniczo wypisani ze szpitala, ponieważ przyjmowanych jest mniej pacjentów, a liczba pacjentów jest stopniowo zwiększana. Możemy więc wypuszczać co najmniej 50 do 100 osób każdego dnia, zgodnie z obowiązującymi standardami dotyczącymi zrzutu. Jeśli nic szczególnego się nie wydarzy, spodziewam się, że działalność naszego prowizorycznego szpitala, największego w Wuhan, może zakończyć swoją historyczną misję do końca marca.

Olivia Zhang, producentka wideo dla Associated Press, przyczyniła się do powstania tej historii.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: