DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Najnowsze:”Coraz wiecej zarazonych pacjentow trafia do szpitali….wirus rozprzestrzenia sie w coraz szybszym tepie….!!!!!”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SEOUL, Korea Południowa (AP) – wybuch epidemii wirusa w Korei Południowej, a miliony dzieci w Japonii pozostały w domu ze szkolnego poniedziałku, gdy urzędnicy zmagali się z epidemią w ponad 60 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, gdzie zginęły dwie osoby.

Gdy nowe fronty walki z koronawirusem otwierały się z zaskakującą szybkością na całym świecie, wyleczeni pacjenci opuścili pospiesznie zbudowane chińskie szpitale i oddziały izolacyjne, uwalniając łóżka pacjentów w mieście, w którym choroba COVID-19 najmocniej uderzyła.

Chiny, gdzie epidemia rozpoczęła się w grudniu, zgłosiły zaledwie 202 nowe przypadki w ciągu ostatnich 24 godzin, a kolejne 42 zgony. Dzięki temu ogólna liczba przypadków w tym kraju osiągnęła 80 026, przy czym odnotowano 2912 zgonów. Miasto Wuhan odpowiadało za większość nowych przypadków, ale zwolniono także 2 570 pacjentów.

Poniedziałkowy wzrost był najniższy w Chinach od 21 stycznia. Chiny nadal mają około trzech czwartych z prawie 89 000 przypadków na świecie na całym świecie, ale wybuchy epidemii rosły w innych krajach, a Korea Południowa, Włochy i Iran odnotowały gwałtowny wzrost.

Stany Zjednoczone policzyły 80 przypadków od niedzieli i dwie zgony, zarówno mężczyzn z istniejącymi problemami zdrowotnymi, którzy byli hospitalizowani w stanie Waszyngton. Ogółem USA obejmują ewakuowanych z zainfekowanego wirusem statku wycieczkowego i z Wuhan, ale nowe przypadki wśród pracowników służby zdrowia w Kalifornii w Nowym Jorku, Rhode Island i Waszyngtonie wzbudziły obawy na obu amerykańskich wybrzeżach.

Druga ofiara śmiertelna w USA to mężczyzna po 70. roku życia z ośrodka opieki w pobliżu Seattle, gdzie testowano dziesiątki chorych na obecność wirusa. Naukowcy stwierdzili wcześniej, że wirus mógł krążyć od tygodni niewykryty w stanie Waszyngton.

Indonezja potwierdziła swoje pierwsze przypadki w poniedziałek, u dwóch osób, które zachorowały na chorobę od zagranicznego podróżnika.

Gwałtowny wybuch czwartego co do wielkości miasta Korei Południowej przytłoczył system opieki zdrowotnej, mimo że rząd krajowy wysłał pomoc. Problem w Daegu uwidocznił co najmniej cztery zgony zarażonych starszych ludzi, którzy czekali na hospitalizację.

Kim Gang-lip, wiceminister zdrowia Korei Południowej, powiedziała, że ​​możliwości szpitali będą odtąd zarezerwowane dla pacjentów z poważnymi objawami lub wcześniejszymi schorzeniami, podczas gdy łagodne przypadki będą izolowane w wyznaczonych placówkach poza szpitalami.

„Biorąc pod uwagę nasze ograniczone zasoby medyczne, bardzo ważne będzie szybkie oszacowanie stanu pacjentów i zapewnienie szybkiego, profesjonalnego i aktywnego leczenia osobom z poważnymi objawami oraz zminimalizowanie liczby ofiar śmiertelnych” – powiedziała Kim. „Gdybyśmy nadal hospitalizowali łagodnych pacjentów wśród ciągłego wzrostu liczby infekcji, ryzykowalibyśmy przepracowanie pracowników medycznych i narażenie ich na większe ryzyko infekcji”.

W Korei Południowej w poniedziałek odnotowano 476 nowych przypadków, w sumie 4212. Dwadzieścia dwie osoby zmarły.

Poczucie narastającego kryzysu na całym świecie spowodowało gwałtowny spadek rynków finansowych, opróżnienie głównych ulic i atrakcji turystycznych oraz zmusiło miliony ludzi do dostosowania codziennego życia.

W Japonii wiele szkół zaczęło realizować plan premiera Shinzo Abe, aby zamknąć je na ponad miesiąc do końca japońskiego roku akademickiego.

Podczas gdy wirus spowodował poważne choroby głównie u osób starszych i z istniejącymi problemami zdrowotnymi, większość z nich miała łagodną chorobę, a niektóre zakażone najwyraźniej nie wykazują żadnych objawów.

Jednak próby powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa były dalekosiężne.

Muzeum w Luwrze zostało zamknięte po tym, jak Francja ograniczyła duże zgromadzenia, a Stany Zjednoczone wydały odrodzenie podróży do regionu północnych Włoch, gdzie koncentruje się jego wybuch. Wybuchy i rosnące obawy związane z podróżami mogą zadać silny cios branży turystycznej w tych krajach. Wiosna, zwłaszcza Wielkanoc, jest bardzo popularnym okresem dla dzieci w wieku szkolnym do odwiedzenia Francji i Włoch.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: