DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Frontex: Stan szybkiej interwencji na granicy grecko-tureckiej

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ze względu na eskalującą sytuację na granicy grecko-tureckiej, na prośbę rządu Grecji zadecydowałem o wszczęciu tam szybkiej interwencji – poinformował w poniedziałek dyrektor wykonawczy Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej (Frontex) Fabrice Leggeri w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej agencji.

Jak zostało podane w komunikacie, rząd grecki wystosował oficjalną prośbę do Frontexu w niedzielę wieczorem o szybką mobilizację funkcjonariuszy granicznych z państw członkowskich Unii Europejskiej i wysłanie ich na granicę z Turcją. Powodem jest „nadzwyczajna presja” wywołana przez wzmożoną ilość migrantów usiłujących się przedostać nielegalnie na teren Unii

„Frontex blisko współpracuje z Grecją nad szybkim sfinalizowaniem operacyjnego planu szybkiej interwencji. Jak tylko zostanie uzgodniony, agencja wyśle żądanie do pozostałych państw członkowskich Unii Europejskiej oraz stowarzyszonych w ramach Schengen o zapewnienie strażników granicznych oraz innych odpowiednich funkcjonariuszy z tzw. puli szybkiego reagowania (…)” – przekazano w komunikacie.

Czym jest stan szybkiej interwencji?

Szybkie interwencje na granicy polegają na mobilizacji przez agencję w sytuacji nadzwyczajnej na granicy zewnętrznej Unii do 1500 funkcjonariuszy z państw członkowskich UE oraz pozostałych państw zrzeszonych w ramach Schengen w ciągu pięciu dni. Dodatkowo państwa członkowskie są zobowiązane do dostarczenia na granicę odpowiedniego sprzętu w ciągu 10 dni.

„Od przyszłego roku będziemy mogli polegać na pierwszych 700 umundurowanych oficerach korpusu permanentnego Europejskiej Straży Granicznej i Przybrzeżnej, którzy zapewnią operacyjną elastyczność na wypadek szybkich interwencji granicznych. Obecnie w tak decydujących momentach jesteśmy całkowicie zależni od wkładu państw członkowskich UE i państw stowarzyszonych w ramach Schengen” – powiedział dyrektor Frontex Fabrice Leggeri.

Frontex podniósł alert

W niedzielę Europejska Agencja Straży Granicznej i Przybrzeżnej (Frontex) ogłosiła że, podniosła poziom alertu dla wszystkich granic z Turcją i wysłała posiłki na granicę grecko-turecką, gdzie tysiące migrantów usiłują przedostać się do Unii Europejskiej. Frontex wyjaśnił w komunikacie, że uważnie monitoruje sytuację na granicy Grecji i Bułgarii z Turcją, a także Republice Cypryjskiej, która należy do UE. Położona na północy wyspy Turecka Republika Cypru Północnego jest kontrolowana i uznawana tylko przez Ankarę.

W nocy z czwartku na piątek Turcja otworzyła swe granice z UE w kierunku Grecji i Bułgarii, dając wolną drogę tysiącom uchodźców i migrantów. Jest to presja na UE i członków NATO w celu uzyskania wsparcia dla operacji tureckiej w Syrii.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: