DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Dubajskie serce Europy: luksusowy ośrodek z najlepszym efektem „wow”!!!!!!! „

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Cztery kilometry od stałego lądu Dubaju – i tylko 20 minut jazdy łodzią od hotelu – odwiedzający Dubaj spotykają coś wyjątkowego. World Dubai to zbiór sztucznych wysp, które tworzą mapę planety widoczną z kosmosu.

Światowy Dubaj

W Światowym Dubaju Serce Europy jest ustawione na sześciu wyspach. Jest domem dla pierwszego na świecie klimatyzowanego kurortu z ponad 100 000 koralowców, życiem morskim i 1500-letnimi drzewami oliwnymi z Andaluzji.Zrównoważony rozwój jest kluczem do projektu, zwłaszcza gdy jest on zbudowany na oceanie. Ponadto cała energia na wyspach to energia odnawialna.

Josef Kleindienst jest człowiekiem stojącym za tą koncepcją.

„Musimy być w stanie żyć na tej planecie, nie niszcząc jej” – mówi Josef Kleindienst. „Musimy przywrócić szacunek do natury, a zwłaszcza tego, co robimy, ponieważ teraz budujemy w oceanie”.

Pod błękitnym niebem Dubaju, pośród spokoju krystalicznie czystej wody, pływające domy – zwane Konikami Morskimi – kropkują pejzaż morski. Każdy dom ma trzy poziomy z dolnym poziomem podwodnym oferującym spektakularne widoki życia morskiego poniżej.

Serce Europy

W 2017 roku wyjątkowo upalne lato spowodowało bielenie około 70% koralowców ZEA. Program życia morskiego Heart of Europe stara się ożywić otaczające wody. Biolodzy morscy hodują nową rafę koralową – siedlisko życia morskiego w tym regionie.

Wyspy są domem dla największego na świecie instytutu koralowców, w którym hoduje 100 000 nowych koralowców.

„Rozdrabniamy jeden koral z myślą o pobudzeniu wzrostu” – wyjaśnia biolog morski Juan Diego Suarez. „Koral zwykle rośnie około jednego centymetra rocznie. Ale po ich rozdrobnieniu mogą rosnąć nawet 20 razy szybciej”.

Program edukacyjny jest również oferowany dla dzieci odwiedzających wyspy.

„Uczysz ich, czym jest koral, co jest pod wodą, a także możesz nauczyć ich nurkowania lub nurkowania z rurką” – mówi Juan Diego Suarez. „A potem dajesz im metr kwadratowy, aby każde dziecko, które tu przyjdzie, miało to podwodne miejsce do zasadzenia jednego z fragmentów koralowca. Zamiast sadzić drzewo, sadzisz koralowiec”.

Serce Europy

Z powrotem na suchym lądzie bujna flora i fauna – w której znajduje się 1500-letnie drzewa oliwne z Andaluzji w Hiszpanii – pomagają przekształcić wyspy w luksusowy raj. Ponownie, zrównoważony rozwój jest kluczem do krajobrazu.

„Mamy politykę zerowego zrzutu, więc jesteśmy bardzo świadomi czystości otaczającej wody”, mówi architekt krajobrazu, Richard Westcott. „Nie używamy pestycydów, fungicydów, insektycydów itp. Stosujemy naturalne nawozy i to wszystko, czego używamy. To krajobraz niezwykle zrównoważony”.

Znalezione obrazy dla zapytania: dubaj zdjecia

Serce Europy – dowód na to, że luksus i zrównoważony rozwój mogą iść w parze.

zrodlo:euronews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: