DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Druga śmiertelna ofiara koronawirusa w USA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Screenshot_8

W USA odnotowano drugą śmiertelną ofiarę koronawirusa. Zmarła ona w Seattle.

W związku z zagrożeniem, Floryda ogłosiła stan podwyższonego ryzyka. Na całym świecie liczba ofiar śmiertelnych tej choroby wzrosła do ponad trzech tysięcy.

W Stanach Zjednoczonych najwięcej przypadków koronawirusa potwierdzono w Kalifornii, a zaraz potem w stanie Waszyngton. Stamtąd też pochodzą dwie ofiary śmiertelne z USA.

W ostatnich godzinach pierwszy przypadek odnotowano w Nowym Jorku, dokładnie na Manhattanie. Liczba zarażonych wzrosła również na Florydzie. Na jednym z rejsów wielkim wycieczkowcem pasażerowie obawiali się o swoje zdrowie i z tego powodu kapitan zdecydował o powrocie statku do Miami.

W USA zarejestrowano dotąd blisko sto przypadków tej choroby. Delta Airlines, jeden z największych pasażerskich lotniczych przewoźników w USA, czasowo zawiesiła swoje loty do Włoch, kraju w którym w Europie potwierdzono najwięcej zakażeń koronawirusem.

Od kilku dni ze względu na epidemię do historycznie niskich poziomów spadły notowania na tutejszych giełdach.

radioszczecin.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: