DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ZAGŁADA LUDZKOŚCI FILM DOKUMENTALNY

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Szanowni Widzowie,

Film „Zagłada ludzkości 2030” został już odtworzony ponad 500.000 razy! Autorzy filmu, a szczególnie autor montujący i przygotowujący całą reżyserię filmu w najśmielszych snach nie przypuszczali, że uzyska on aż tyle wyświetleń – poprzednie filmy osiągały zaledwie kilka, co najwyżej kilkanaście tysięcy wyświetleń. Bardzo dziękujemy za tak liczne zainteresowanie Naszym filmem!

W niedługi czas po ukazaniu filmu pojawił się co najmniej jeden artykuł na słynnym portalu, który jakoby sugeruje, że Nasza „Matka Ziemia” może ulec zagładzie. To nie jest pierwszy i zapewne NIE ostatni raz, kiedy korzysta się z trudu pracy dra Jana Pająka – „przylepiając się” do jego teorii, jednak w około dorabiając swoją ideologię. To jednak niczego nie zmienia, bo przecież jako Cywilizacja, zmierzamy w oczywistym kierunku.

Uważam, że największym problemem ze zrozumieniem tego, co się dzieje i w jakiej sytuacji się znajdujemy jest fakt, że do całkiem rozsądnych argumentów na przestrzeni dziesiątek lat ludzie dolepili całkiem sporo swoich własnych interpretacji, które potrafią skutecznie zmylić ten faktyczny przekaz oraz prawdę, która stanowiła o ich sile. Ponieważ ludzie nadal lubią „dorzucać” do jakichś teorii swoje własne przemyślenia, które potem stają się bardziej istotne od pierwotnego założenia. Oprócz tego żyjemy w świecie, w którym przestało być wiadome, co jest prawdą a co kłamstwem.

Dopiero jednak, po zapoznaniu się z różnymi zagładami opisanymi w Biblii oraz w średniowieczu dotarło do mnie, jak bardzo podobna sytuacja spotkała właśnie Nasze pokolenie – oby, dzięki modlitwom i Bożemu miłosierdziu udało się przesunąć granicę, lub chociaż złagodzić to, co z olbrzymim prawdopodobieństwem nadciąga na Nas.

PYTANIE BRZMI:
Czy jako ludzkość, otrzymamy jeszcze tuż przed tymi wydarzeniami jakieś wielkie ostrzeżenie? Takich ostrzeżeń było w ostatnich kilkudziesięciu latach sporo, ale już o nich zapomnieliśmy, ponieważ wiele z nich nie podeszło nam osobiście „pod szyję”. Jeśli więc 300 tysięcy ofiar tsunami z Indonezji w 2004 roku nie zadało nam pytania co się dzieje, zamach na WTC, huragan Katrina, katastrofy z tysiącami ofiar, lawiny ziemne, trzęsienia ziemi i katastrofa z Fukushimy, coraz liczniejsze wojny, kryzysy ekonomiczne, ostrzeżenia sporej grupy naukowców i wpływowych ludzi na świecie – tylko odwieczny problem polega na tym, że zaczynamy się zastanawiać nad otaczającą rzeczywistością, kiedy sami dopiero przeżywamy coś nieprzyjemnego. Dlatego, jeśli do dnia rozpoczęcia zagłady NIE nadejdzie jeszcze jakaś wielka katastrofa, która mogłaby obudzić Nasze sumienia, spadnie ona na Nas z przerażającą mocą – owo przerażenie będzie wynikało zapewne z kilku faktów: obejmie każdy zakątek ziemi (nie każdy kraj od razu), nikt nie będzie potrafił jej zatrzymać i nieuchronnie pochłonie ona prawie każdego mieszkańca Ziemi – a stopniowe i nieuchronne zbliżanie się przerażającej śmierci będzie źródłem największego przerażenia, jakiego doznała ludzkość.

Rozmowy z ludźmi też NIE nastrajają optymistycznie – niemal wszyscy, z którymi rozmawiałem lub starałem się kierować na ten temat (niebezpiecznego kierunku naszej ludzkości) stwierdzali, że nie jest tak źle – a kiedy już wprost pytałem, czy nie uważasz, że dziś prawie wszystko stoi dosłownie na głowie – odpowiedzi były zazwyczaj mocno łagodzące i sugerujące, że nic aż tak bardzo złego się nie dzieje.

Już obecnie stoimy u progu odwetów jednego państwa i kontynentu wobec drugiego – oskarżanie państw i wyciąganie „brudów z przeszłości” jak przewidywałem już spory czas wcześniej stanie się źródłem pogłębiającego się chaosu i nienawiści pomiędzy narodami, państwami i kontynentami.

Zarzuca się autorom filmu straszenie podobne do tego, jakie religijni guru i sekty stosują od dziesiątek lat – NAPRAWDĘ niektórzy widzowie NIE widzą różnicy pomiędzy ciężką pracą wykonaną przez dr Pająka, innych naukowców, ludzi wiary, kultury, wpływowych osób na całym świecie, którzy zgodnie widzą, że „ten system już długo nie wytrzyma!” a pomiędzy różnorakimi ludźmi, którzy dla prywaty rozsiewają nieprawdę? – niektórzy są hardzi w rzucaniu oskarżeń, dlaczego więc nie rzucają oskarżeń w kierunku:

 1. Stephen Hawking, zmarły w 2018 roku astrofizyk: „Mamy 100 lat na kolonizację nowej planety, lub zginiemy”
 2. Książę William – ostrzega o przeludnieniu Ziemi i negatywnych skutkach niekontrolowanego przyrostu ludzi.
 3. Naukowcy z University of Stockholm – „Ludzkości pozostało tylko kilka dekad na Ziemi”
 4. Prof. Meadows (rok 1972) – „Granice Wzrostu” – w publikacji przestrzegał już prawie 50 lat temu przed przeludnieniem.
 5. Naukowcy z MIT – w 1973 roku przeprowadzili symulację komputerową „World One” – wynika z niej, że jeśli nic nie zrobimy z obecną sytuacją, już od 2020 roku sytuacja na ziemi będzie się gwałtownie pogarszać, a w 2040 roku cywilizacja może przestać istnieć.
 6. oraz setek milionów innych ludzi, którzy widzą to samo – że zbliżamy się do przepaści.

Według mnie, istnieją DWIE podstawowe możliwości rozwoju obecnej sytuacji – tj. sytuacja będzie się stopniowo pogarszać, aż do przekroczenia załamania cywilizacji – lub też tuż przed tragicznymi wydarzeniami ludzkości uda się na jakiś czas (może nawet kilka lat) załagodzić sytuację, który uśpi czujność ludzi – coś podobnego do „ciszy przed burzą” – kiedy ostrzeżeni pierwszymi porywami wiatru tuż przed nadejściem burzy następuje pozorna, złowroga cisza.

Byłoby ogromnym wsparciem z Państwa strony, gdyby na każde negatywne słowo, jakie tutaj otrzymujemy, zareagowali Państwo, jako widzowie obroną naszego stanowiska, jeśli się z nim Państwo zgadzają. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie.
Obraz może zawierać: tekst

totalizm
Opublikowany 6 maj 2018

Facebook: https://www.facebook.com/Zag%C5%82ada

COPYRIGHTS: Dominik Myrcik

SCREENPLAY Authors:
Jan Pająk
Dominik Myrcik

EDITING/Montage:
Dominik Myrcik

READER:
Rino Pawletta
================

VIDEO Footage:

 • Fotolia.com (by Adobe)
 • Videos.pexels.com
 • Pixabay.com
 • Videvo.net
 • Dominik Myrcik 3D video footage

STILL Images Footage:

 • Fotolia.com (by Adobe)
 • Pexels.com
 • Pixabay.com
 • Jan Pająk courtesy
 • Dominik Myrcik 3D graphic
 • Wikipedia, author: Bernd Schwabe in Hannover (prof. Dennis L. Meadows photo)
 • Wikipedia, author: Merlin (Czermna Skull Chapel, Kaplica czaszek w Czermnej)
 • Alois Irlmaier photo – Stephan Berndt – http://www.alois-irlmaier.de/
 • Tunguska Explosion, Internet, public domain

3D Models:

 • Blendswap.com
 • Turbosquid.com
 • Dominik Myrcik

MUSIC & SFX:

 • Audiojungle.net/ENVATO – 100%

QUOTATION/CITATION:

 • Bible
 • prof. Jan Pająk theories: Totalizm, The Concept of Dipolar Gravity
 • Krzysztof Kęciek, Tygodnik Przegląd – Black Death Mystery, Tajemnice Czarnej Smierci – https://www.tygodnikprzeglad.pl/tajem
 • Indianie Hopi – Maria Głowacka, DROGA POKOJU INDIAN HOPI i inne tradycje, Kraków 1995, Wydawnictwo „Zielone Brygady”
 • Artykuł o Aloisie Irlmaierze – http://ram.neon24.pl/post/135405,jak-

Premiere Pro CC 2018 ADD-Ons & Transitions:

 • Orange 83 Transitions
 • Austin Newman Travel Film Transitions
 • Chung Dha Transitions
 • Chung Dha Letterboxing
 • Chung Dha Vignette
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: