DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

TYLKO U NAS! Nowy masoński spisek. Czy UE ulegnie naciskom osób dla których życie ludzkie ma małe znaczenie?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

TYLKO U NAS! Nowy masoński spisek. Czy UE ulegnie naciskom osób dla których życie ludzkie ma małe znaczenie?

Doktor Josef Mengele, nazistowski zbrodniarz wojenny, doktor medycyny i antropologii, który badał w Auschwitz metody genetycznego warunkowania cech aryjskich u dzieci i możliwości zwiększenia ilości ciąż mnogich, zmarł w 1979 r. w Brazylii. Nie doczekał nowych wspaniałych czasów w Europie – pisze w najnowszym numerze Warszawskiej Gazety Stanislas Balcerac.

Warszawska Gazeta@WarszawskaG

Polecamy najnowsze wydanie tygodnika Warszawska Gazeta, które znajdziecie w kioskach i salonikach prasowych całej Polski od piątku 21 lutego.
Już dziś kupujcie i czytajcie E-WYDANIE najnowszego numeru: https://iczytamy.pl/2020/750-warszawska-gazeta-082020.html 

Zobacz obraz na Twitterze

Dzisiaj miałby o wiele większe pole do popisu. Nie dość, że promowana przez nazistów eutanazja stała się legalna w wielu europejskich krajach, to do tego jeszcze kombinowanie przy ciążach w imię ideologii (LGBT) i rynku (duża kasa) wkroczyło w fazę technicznie zaawansowaną i coraz bliższą byciu nowym prawem postępu. In vitro produkuje ciąże mnogie, 30 proc. w USA. Kwestie eugeniczne i antropologiczne, tak bliskie nazistom, zostały przejęte przez loże masońskie. Zmieniono tylko charakterystykę „rasy panów”. W odróżnieniu od aryjskiego modelu lat 30. zeszłego wieku, nowo zdefiniowana „rasa panów” w Europie jest mieszanką ideału Mulata i rodziny formatu LGBT.

W nazistowskich Niemczech działał państwowy program Lebensborn nastawiony na płodzenie „wartościowego potomstwa”. Dzisiaj wystarczy umieścić parę tysięcy młodych nielegalnym migrantów w mieście i czekać, aż rozejdą się po ulicach i dyskotekach w poszukiwaniu partnerki do kopulacji (niekoniecznie dobrowolnej). Kiedyś wrogiem cywilizacji postępu był Żyd, dzisiaj wrogiem jest biały, pięćdziesięcioletni chrześcijanin. Dlatego też rasa białych tubylców ma być systematycznie zmniejszana przez aborcję i eutanazję, czyli przez sztuczną eliminację narodzin i sztuczne przyspieszenie śmierci. Tak dzieje się już niestety od kilku dekad, wystarczy popatrzeć na statystyki demograficzne.

Białych autochtonów ma zastąpić ludność napływowa, niewyznająca zacofanego chrześcijaństwa – czyli muzułmanie, których rozrodczość nie jest kontrolowana i ograniczana, wręcz przeciwnie, promowana poprzez hojny socjal i tolerancję poligamii.

O wojnie z fundamentami cywilizacji, przeczytajcie w całym materiale, który znajdziecie w najnowszej Warszawskiej Gazecie!

Warszawska Gazeta
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: