DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Stan Waszyngton potwierdza pierwszą śmierć koronawirusa w USA”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Przedstawiciele stanu Waszyngton w Waszyngtonie powiedzieli 29 lutego, że jedna osoba zmarła na koronawirusa, pierwszego pacjenta, który umarł na tę chorobę w Stanach Zjednoczonych.„To smutny dzień w naszym stanie, gdy dowiadujemy się, że z COVID-19 zmarł Waszyngton. Nasze serca kierowane są do jego rodziny i przyjaciół. Będziemy kontynuować prace nad dniem, w którym nikt nie umrze na tego wirusa ”- powiedział w oświadczeniu gubernator stanu Waszyngton Jay Jay Inslee.

Prezydent Donald Trump powiedział podczas briefingu w Białym Domu, że osoba, która zmarła na wirusa, ma około 50 lat i jest pacjentem wysokiego ryzyka medycznego.

Epoch Times potwierdził później w Departamencie Zdrowia stanu Waszyngton, że pacjent był mężczyzną. Robert Redfield, dyrektor Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), potwierdził podczas konferencji prasowej w Białym Domu, że osoba ta nie miała historii podróży do innych krajów dotkniętych chorobą ani żadnych kontaktów z zakażonymi osobami. Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom oświadczyły w komunikacie prasowym, że błędnie zidentyfikowali pacjenta podczas odprawy z Prezydentem.

Kilku urzędników na odprawie w Białym Domu złożyło kondolencje rodzinie kobiety.

Wiadomość o pierwszej śmiertelnej śmierci nadeszła dzień po tym, jak urzędnicy ds. Zdrowia w Kalifornii, Oregonie i stanie Waszyngton potwierdzili, że trzech pacjentów zostało zarażonych w nieznany sposób.

Jeśli zostanie to potwierdzone przez CDC, wraz z podobnym przypadkiem nieznanego pochodzenia ogłoszonym w środę w Kalifornii, zwiększy to do czterech liczbę zdiagnozowanych osobników w Stanach Zjednoczonych bez historii podróży do kraju, w którym wirus krąży i nie ma blisko kontakt z zarażoną osobą.

Podsumowując, cztery przypadki są oznaką, że wirus rozprzestrzenia się teraz w co najmniej czterech oddzielnych lokalizacjach na Zachodnim Wybrzeżu, rozciągając się prawie 900 mil od Kalifornii w regionie Doliny Krzemowej w hrabstwie Santa Clara na północ do Puget Sound w pobliżu Seattle.

Władze zdrowia twierdzą, że oznacza to, że choroba układu oddechowego nie jest już zjawiskiem importowanym, ale zamieszkała w Stanach Zjednoczonych.

„Wiemy teraz, że wirus jest obecny na pewnym poziomie, ale nadal nie wiemy, w jakim stopniu” – powiedziała dr Sara Cody, dyrektor ds. Zdrowia publicznego w okręgu Santa Clara, mówiąc o nowo zdiagnozowanym przypadku tam ostatni z trzech w jej hrabstwie i 10. wykryty w Kalifornii.

„Ta sprawa sygnalizuje nam, że nadszedł czas, aby zmienić sposób, w jaki reagujemy”, powiedziała w piątek na konferencji prasowej.

Dwie choroby spowodowały zamknięcie szkół w Waszyngtonie i Oregonie.

Zdaniem agencji USA, u najnowszych pacjentów zdiagnozowano na podstawie wyników uzyskanych w ich odpowiednich stanach z zestawów testowych dostarczonych przez CDC i uważa się je za „domniemane pozytywne” przypadki do czasu testu potwierdzającego CDC.

Nawet gdy czekało na to potwierdzenie, lokalne władze już pracowały nad śledzeniem bliskich kontaktów pacjentów z innymi w celu ograniczenia transmisji.

Do tego tygodnia CDC zliczyło zaledwie 15 potwierdzonych przypadków w sześciu stanach jako wykrytych w amerykańskim systemie zdrowia publicznego od 21 stycznia, bez żadnych zgonów. Większość została zakontraktowana przez osoby prywatne podczas podróży po Chinach. Udokumentowano tylko dwie transmisje między osobami, obie między małżeństwami.

Dodatkowe 47 przypadków zostało potwierdzonych wśród osób niedawno repatriowanych, albo ze statku wycieczkowego Diamond Princess poddanego kwarantannie w Japonii, albo z chińskiego miasta Wuhan, rzekomego epicentrum wybuchu, według CDC.

Urzędnicy ds. Zdrowia stwierdzili, że pojawienie się infekcji przenoszonych lokalnie oznacza, że ​​władze muszą skoncentrować się na wykrywaniu stosunkowo ograniczonej liczby przypadków, identyfikowaniu bliskich kontaktów i izolowaniu ich, na takim, który kładzie również nacisk na większą prewencję wśród ogółu społeczeństwa.

W szczególności osoby powinny zachować czujność w zakresie podstawowych środków higieny, takich jak częste mycie rąk, unikanie dotykania twarzy, kaszel i kichanie oraz pozostawanie w domu ze szkoły lub pracy w razie choroby.

Associated Press i Reuters przyczyniły się do powstania tego raportu.

Ten artykuł został zaktualizowany oświadczeniem urzędników stanu Waszyngton o płci zmarłego pacjenta koronawirusa.

zrodlo:theepochtimes

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: