DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PILNY SZOKUJĄCY MATERIAŁ Z POLSKI – FOTO, VIDEO !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Prawda o gotowości na koronowirus w Polsce, Rząd kłamie, szok szpital odmawia przyjęcia Coronavirus CoV19 WUHAN

Screenshot_2

Screenshot_1

Screenshot_4

Niestety sytuacja mnie zmusiła do nagranie tego materiału.Dość propagandy i kampanii na nasz koszt, dość tych kłamliwych konferencji i braku kompetencji na najwyższych szczeblach w Kraju.

Pan Prezydent Andrzej Duda, Minister zdrowia z cal swoją kadra i reszta ludzi którzy powinni wziąć się do pracy używają TVP jako tuby propagandowej i kłamią w żywe oczy.

Jaka ironia słyszeć z ust ludzi którzy służą Polsce na najwyższych stanowiskach że są gotowi na opanowanie i przyjęcie wirusa i przekonaniach że wszystko działa po tym doświadczeniu z filmu.

Panie Prezydencie, Panie Ministrze, nic nie działa z tego co mówiliście ponieważ system jest dziurawy jak sito a wasi pracownicy płaceni z również moich podatków są niestety niekompetentni i zle poinformowani a niektórzy z cala świadomością omijają procedury mimo że inni pracownicy się starają.

Dedykuje ten film wszystkim ofiarom służby zdrowia nie tylko w przypadku koronowirusa a w calym zepsuciu tego co wy nazywacie służbą zdrowia.

Za co płacimy składki zdrowotne?

Żeby dostawać jałmużnę w postaci kolejki do lekarza i okrajania świadczeń?

A napewno nie powinnismy płacić za utrzymywanie administracji do zarządzania naszymi pieniędzmi.

Resztę zobaczcie sami, na video Pan również Panie Prezydencie.

Pozdrawiam. Maciej

Za You Tube/Facebook

KOLEJNA OSOBA

1,1 mln wyświetleń

Koronawirus – media a rzeczywistość.
Aktualizacja: 30 minut po zamieszczeniu tego filmu, PZH z Warszawy przekazał do szpitala informacje o ujemnym wyniku badania na obecność koronawirusa.
Liczba godzin potrzebnych do uzyskania wyniku: 88.

Screenshot_11

Za Facebook

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “PILNY SZOKUJĄCY MATERIAŁ Z POLSKI – FOTO, VIDEO !!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: