DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Papież Franciszek zachorował. Jeśli jest to koronawirus, Turcja wkrótce zajmie Rzym.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

  Papież Franciszek opuścił planowaną Mszę z duchowieństwem w Rzymie z powodu nieokreślonej choroby. Watykan donosi, że 83-letni papież ma „słabe samopoczucie” i że wkrótce rozpocznie resztę swojej planowanej posługi. Jednak podczas gdy papież „postanowił pozostać w pobliżu Santa Marta”, to znaczy w watykańskim hotelu, w którym mieszka.

Służba prasowa Watykanu nie powiedziała ani słowa o naturze choroby papieża, ale wielu zwróciło uwagę na to, jak intensywnie kaszlał podczas mszy w środę popielcową.

W tym samym czasie Papież powiedział publiczności: „Chciałbym jeszcze raz wyrazić swoją bliskość z tymi ludźmi cierpiącymi na koronawirusa oraz z pracownikami medycznymi, którzy się nimi opiekują”.

Ostatnio Franciszek miał bardzo napięty harmonogram, w tym środowe wieczorne nabożeństwa w rzymskiej bazylice. Niektóre usługi zostały anulowane lub ograniczone na obszarach północnych Włoch dotkniętych rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Dwanaście osób zmarło z powodu tej choroby we Włoszech, najgorszej ze wszystkich infekcji.

Komentarz redakcyjny The Big The One: Nie byłoby przesadą stwierdzenie, że przesłanie o „niewielkiej dolegliwości” Papieża włożyło mu do uszu całą teologię spisku, ponieważ jeśli Watykan zgłosi „lekkie złe samopoczucie”, najprawdopodobniej złe samopoczucie jest bardzo poważne. Biorąc pod uwagę, że we Włoszech wybuch koronawirusa i taty jest osobą bardzo publiczną – istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Francis jest nie tylko grypą, ale Covid-19. 

Biorąc pod uwagę wiek papieża, prognoza tutaj będzie bardzo zła, a jeśli papież nagle umrze, wówczas spełni się słynna przepowiednia o papieżach, która brzmi:

„Podczas ostatecznych prześladowań Świętego Kościoła Rzymskiego królować będzie Piotr Rzymianin, który poprowadzi swoją trzodę wśród wielu przeciwności, po czym miasto z siedmioma wzgórzami zostanie zniszczone, a straszny Sędzia będzie sądził ludzi. Koniec ”.

Oprócz dobrze znanego proroctwa o papieżach św. Malachiasza, istnieje także szereg innych przepowiedni, które Watykan przepisał tylko do „użytku wewnętrznego”. Źródła tych proroctw są różne, od siostry Łucji, która jako dziecko przeżyła cud fatimski, kończąc na wielu wrażliwościach, z którymi kontaktował się Watykan w różnych momentach. 

Proroctwa te nie są znane opinii publicznej, jednak włoski dziennikarz  Austen Ivereigh, były dyrektor ds. Public relations poprzedniego arcybiskupa Westminster, kardynał Cormack Murphy O’Connor, ujawnił pewne tajemnice w tym zakresie. W 2013 roku przepowiedział, że zgodnie z dokumentami, które znał, papież Franciszek pozostanie na stanowisku nie dłużej niż 7 lat.

„Biorąc pod uwagę, że Franciszek został wybrany w marcu 2013 r., W 2017 r. Już myślał i dyskutował ze swoimi najbliższymi współpracownikami kwestię swojej rezygnacji, ale okoliczności panujące w marcu 2017 r. Nie pozwoliły mu na to. Ale teraz słyszę od ludzi bliskich papieżowi, że dla realizacji pięcioletniego planu Franciszek nie będzie potrzebował pięciu, ale siedmiu lat. A te siedem lat wygasa 13 marca 2020 r. ”- powiedział Avery w jednym z wywiadów.

Zatem proroctwo dotyczące papieża Franciszka wydaje się spełniać. Ale w tym przypadku, jeśli coś stanie się z papieżem, Rzym zostanie całkowicie zniszczony w najbliższej przyszłości. To, co stanie się przyczyną, można tylko zgadywać, a najczęściej wyrażana hipoteza sugeruje pewien rodzaj klęski żywiołowej. Jednak w świetle tego, co dzieje się teraz na Bliskim Wschodzie, z jakiegoś powodu wydaje nam się, że Turcja będzie przyczyną zniszczenia miasta, więc śledzimy wydarzenia. 

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: