DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Panika koronawirusowa za 3,2,1…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_3

Koronawirus coraz bardziej kształtuje nasze życie i wcale nie trzeba do tego być nim zarażonym. Znajdujemy się w samym środku epidemicznego szaleństwa i sami wkrótce ruszymy do sklepów wykupować żywność. Tak na wszelki wypadek. 

Z koronawirusem żyjemy od połowy stycznia, ale dopiero niedawno zauważyliśmy pierwsze symptomy szaleństwa, zawsze towarzyszącemu , zawsze towarzyszącego epidemii. Ludzie, jeśli mogą zginąć, zawsze starają się zabezpieczyć, a ponieważ zabezpieczenie przed ekspansją koronawirusa rozprzestrzeniającego się drogą kropelkową.

Researcher In Laboratory Is Analyzing Blood Sample In Test Tube
Researcher in laboratory is analyzing blood sample in test tube for Coronavirus test.

Jakkolwiek koronawirus znany jako SARS-CoV-2 nie ma zbyt wysokiej śmiertelności, przynajmniej dla młodszych, to już zaraźliwość jest na wysokim poziomie. Głównie z tego powodu WHO podnosi poziom globalnego zagrożenia w związku z ekspansją koronawirusem na „bardzo wysoki”.

Epidemia koronawirusa SARS-CoV-2 coraz bardziej wpływa na cały świat. Wszystkim powoli udziela się panika, a wskaźniki światowych giełd pikują w dół. Wygląda to przerażająco, tak jakby wielki kryzys gospodarczy właśnie się zaczynał.

Warto zwrócić uwagę na to, że niemal wszystkie łańcuchy dostaw są poważnie zagrożone. Zdecydowana większość komponentów powstaje w Chinach, a ponieważ tam fabryki stoją, to nie trzeba być specjalnie profetycznym, żeby wiedzieć, że ze względu na braki komponentów najdalej za miesiąc sytuacja w wielu gałęziach gospodarki stanie się bardzo trudna. Już teraz niektóre fabryki pracują na resztkach zapasów, a wymiana handlowa z Chinami cały czas zamiera.

W takich okolicznościach trudno się dziwić, że ludzie zastanawiają się czy dostęp do dóbr, które potrzebują, będzie zapewniony, a skoro nie, to robienie zapasów wydaje się raczej posunięciem roztropnym niż szalonym.

Już teraz, nawet w Polsce, czyli kraju, w którym nie ma potwierdzonych przypadków zakażeń koronawirusem z Wuhan, zaczyna się szaleństwo gromadzenia zapasów. Nie jest to jeszcze na taką skalę jak w Japonii czy we Włoszech, ale wszystko jeszcze przed nami.

Masek ochronnych już teraz brakuje i niektóre apteki wywieszają informacje, że masek brak. Zresztą stosowanie masek ma sens tylko w przypadku zakażonych, bo rzeczywiście ograniczają one rozprzestrzenianie się wirusa, ale nue chronią przed jego złapaniem. Aby być chronionym trzeba mieć specjalną maseczkę i gogle, a nawet wtedy ryzyko zakażenia koronawirusem w pobliżu kogoś zakażającego, będzie wysokie.

 

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

UWAGA!!! W razie wprowadzenia

UWAGA!!! W razie wprowadzenia w waszym miejscu zamieszkania Strefy Zamkniętej z powodu koronaświrusa –

1. Nie przyjmować żadnych leków od służb przejmujących kontrolę nad strefą

2. Nie przyjmować jedzenia  i wody rozdawanych przez ww. służby

3. Oraz BEZWZGLĘDNIE nie przyjmować żadnych szczepień !!!

Portret użytkownika keri

Tuż przed rozpoczęciem

Tuż przed rozpoczęciem urojonej pandemii świńskiej grypy w 2009 zmieniono także w Polsce prawo dotyczące szczepień.

Zgodnie z obecnym „prawem” po ogłoszeniu epidemii można stosować przymus bezpośredni fizyczny, aby szczepić obywateli.

Powtarzam od początku obecnie trwającej kampanii reklamowej srajwirusa, że to nie srajwirus jest zagrożeniem, lecz skażone szczepionki, które mogą zabijać i zarażać na konto srajwirusa. Dlatego tak ważne jest zwalczanie paniki pustaków, aby stawić zdecydowany opór jako całe społeczeństwo przed przymusem szczepień.

80% zakażonych srajwirusem przechodzi zakażenie bezobjawowo. Takie są fakty. Przestańce srać ze strachu, bo wasze gówno bigfarma obróci sobie w złoto kosztem waszego zdrowia i życia.

NIE MA ŻADNEJ EPIDEMII, JEST OKRES GRYPOWY A PATOGEN GRYPOWY JEST GROŹNIEJSZY OD SRAJWIRUSA.

Ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi

Stan prawny aktualny na dzień: 29.02.2020

Dz.U.2019.0.1239 t.j. – Ustawa z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi

Art. 36. zwal. zakaż.

Przesłanki zastosowania środka przymusu bezpośredniego

1.

Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

2.

O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.

3.

Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.

4.

Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.

5.

Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.

6.

Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.

7.

Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.

8.

Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby – bez jej zgody.

W szczepionkach pw świńskiej grypie AH1N1 był AH5N1 o śmiertelności 60%. Szczepionka była opatentowana pół roku przed epidemią.

http://www.arkadia-polania.pl/swinska-grypa-to-lagodna-choroba.php

zmianynaziemi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: