DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Uwagi wstępne Dyrektora Generalnego WHO podczas briefingu medialnego na temat COVID-19 – 28 lutego 2020 r

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_2

Dzień dobry wszystkim online i w pokoju.

Najpierw, jak zwykle, liczby:

W ciągu ostatnich 24 godzin Chiny zgłosiły 329 przypadków – najniższy od ponad miesiąca.

Od godziny 6 rano w Genewie dziś rano Chiny zgłosiły WHO 78 959 przypadków COVID-19, w tym 2791 zgonów.

Poza Chinami odnotowano obecnie 4351 przypadków w 49 krajach i 67 zgonów.

Od wczoraj Dania, Estonia, Litwa, Holandia i Nigeria zgłosiły swoje pierwsze przypadki. Wszystkie te sprawy mają linki do Włoch.

24 przypadki zostały wywiezione z Włoch do 14 krajów, a 97 przypadków zostało wywiezionych z Iranu do 11 krajów.

Ciągły wzrost liczby przypadków oraz liczby krajów dotkniętych katastrofą w ciągu ostatnich kilku dni są wyraźnie niepokojące.

Nasi epidemiologowie stale monitorują te zmiany, a teraz podnieśliśmy naszą ocenę ryzyka rozprzestrzeniania się i ryzyka wpływu COVID-19 do bardzo wysokiego poziomu na poziomie globalnym.

W tej chwili widzimy powiązane epidemie COVID-19 w kilku krajach, ale większość przypadków nadal można powiązać ze znanymi kontaktami lub grupami przypadków. Nie widzimy jeszcze dowodów na to, że wirus rozprzestrzenia się swobodnie w społecznościach.

Tak długo, jak to jest w przypadku, nadal mamy szansę na powstrzymanie tego wirusa, jeśli podjęte zostaną zdecydowane działania w celu wczesnego wykrycia przypadków, izolacji i opieki nad pacjentami i śledzenia kontaktów.

Jak powiedziałem wczoraj, istnieją różne scenariusze w różnych krajach i różne scenariusze w tym samym kraju.

Kluczem do powstrzymania tego wirusa jest zerwanie łańcuchów transmisji.

Wczoraj mówiłem o tym, co kraje muszą zrobić, aby przygotować się na sprawy i zapobiec dalszemu przenoszeniu się.

Raport Wspólnej Misji WHO-Chiny opublikował teraz swój raport, który jest dostępny w języku angielskim na stronie internetowej WHO, a także zostanie opublikowany w języku chińskim na stronie internetowej National Health Commission.

Raport zawiera bogactwo informacji oraz 22 rekomendacje dla Chin, dla krajów dotkniętych i niezmienionych, dla społeczności międzynarodowej i ogółu społeczeństwa.

Wzywa wszystkie kraje do edukacji swoich populacji, rozszerzenia nadzoru, znalezienia, izolacji i opieki nad każdą sprawą, śledzenia każdego kontaktu oraz przyjęcia podejścia obejmującego cały rząd i społeczeństwo – to nie jest praca tylko dla ministerstwa zdrowia.

Jednocześnie trwają prace nad szczepionkami i środkami terapeutycznymi.

Ponad 20 szczepionek jest opracowywanych na całym świecie, a kilka leków jest w fazie badań klinicznych. Oczekujemy pierwszych wyników za kilka tygodni.

Ale nie musimy czekać na szczepionki i leki. Są rzeczy, które każdy może dziś zrobić, aby chronić siebie i innych.

Twoje ryzyko zależy od miejsca zamieszkania, wieku i ogólnego stanu zdrowia. WHO może udzielić ogólnych wskazówek. Powinieneś również postępować zgodnie z krajowymi wytycznymi i skonsultować się z lokalnymi pracownikami służby zdrowia.

Ale jest 10 podstawowych rzeczy, które powinieneś wiedzieć.

Po pierwsze, jak powtarzamy, regularnie myj ręce alkoholowym ręcznikiem do rąk lub myj je mydłem i wodą.

Dotykanie twarzy po dotknięciu skażonych powierzchni lub chorych jest jednym ze sposobów przenoszenia wirusa. Myjąc ręce, możesz zmniejszyć ryzyko.

Po drugie, regularnie czyść powierzchnie środkiem dezynfekującym – na przykład ławki kuchenne i biurka.

Po trzecie, zapoznaj się z COVID-19. Upewnij się, że Twoje informacje pochodzą z wiarygodnych źródeł – lokalnej lub krajowej agencji zdrowia publicznego, strony internetowej WHO lub lokalnego pracownika służby zdrowia. Każdy powinien znać objawy – u większości osób zaczyna się od gorączki i suchego kaszlu, a nie kataru. Większość ludzi będzie miała łagodną chorobę i wyzdrowieje bez konieczności specjalnej opieki.

Po czwarte, unikaj podróżowania, jeśli masz gorączkę lub kaszel, a jeśli zachorujesz podczas lotu, natychmiast powiadom o tym załogę. Po powrocie do domu skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia i powiedz mu, gdzie byłeś.

Po piąte, jeśli kaszlesz lub kichasz, zrób to w rękaw lub użyj chusteczki higienicznej. Natychmiast wyrzuć chusteczkę do zamkniętego kosza na śmieci, a następnie umyj ręce.

Po szóste, jeśli masz ponad 60 lat lub jeśli cierpisz na schorzenia sercowo-naczyniowe, choroby układu oddechowego lub cukrzycę, masz większe ryzyko rozwoju ciężkiej choroby. Możesz podjąć dodatkowe środki ostrożności, aby uniknąć zatłoczonych miejsc lub miejsc, w których możesz wchodzić w interakcje z chorymi.

Po siódme, dla wszystkich, jeśli źle się poczujesz, pozostań w domu i zadzwoń do swojego lekarza lub miejscowego pracownika służby zdrowia. On lub ona zadaje kilka pytań na temat twoich objawów, gdzie byłeś i z kim miałeś kontakt.

Pomoże to upewnić się, że uzyskasz właściwą poradę, zostaniesz skierowany do właściwej placówki służby zdrowia i zapobiegniesz zarażeniu innych.

Po ósme, jeśli jesteś chory, pozostań w domu, jedz i śpij niezależnie od rodziny, używaj różnych przyborów i sztućców do jedzenia.

Po dziewiąte, jeśli wystąpi duszność, wezwij lekarza i niezwłocznie zasięgnij porady.

Po dziesiąte, normalne i zrozumiałe jest odczuwanie lęku, szczególnie jeśli mieszkasz w kraju lub społeczności, która ucierpiała. Dowiedz się, co możesz zrobić w swojej społeczności. Omów, jak zachować bezpieczeństwo w miejscu pracy, szkole lub miejscu kultu.

Razem jesteśmy potężni. Powstrzymywanie zaczyna się od ciebie.

Naszym największym wrogiem w tej chwili nie jest sam wirus. To strach, plotki i piętno.

A naszymi największymi atutami są fakty, rozum i solidarność.

http://www.who

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: