DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Trwają poszukiwania źródła pierwszego przypadku koronawirusa zakażonego przez Wielką Brytanię”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Eksperci nie wiedzą jeszcze, czy infekcja została przekazana bezpośrednio czy pośrednio przez osobę, która wyjechała za granicę.Eksperci ostrzegają, że poszukiwanie źródła pierwszej infekcji koronawirusem w Wielkiej Brytanii w tym kraju będzie „kluczowe” w zapobieganiu jej rozprzestrzenianiu się.

W piątek ujawniono, że nowy przypadek koronawirusa – 20 z 23 potwierdzonych w Wielkiej Brytanii – nie został zakontraktowany za granicą, jak poprzednie przypadki.

Urzędnicy ds. Zdrowia powiedzieli, że nie jest jeszcze jasne, czy wirus został przeniesiony „bezpośrednio lub pośrednio” od osoby, która niedawno wyjechała za granicę.

Jonathan Ball, profesor wirusologii molekularnej na Uniwersytecie w Nottingham, powiedział, że transmisja w Wielkiej Brytanii jest „zawsze realną możliwością” i że przy objawach bardzo podobnych do grypy Covid-19 może łatwo przejść pod radar.

„Ten przypadek – osoba z dodatnim wynikiem testu na nowy koronawirus bez znanego łącza do dotkniętego obszaru lub znanego przypadku – stanowi nowy rozdział dla Wielkiej Brytanii i kluczowe będzie zrozumienie, skąd pochodzi infekcja, aby zapobiec szerzej zakrojonemu rozprzestrzenianiu się, Powiedział Ball.

„To zawsze stanowiło problem – jest to wirus, który często powoduje objawy bardzo podobne do łagodnej grypy lub zwykłego przeziębienia i łatwo przenosi się z człowieka na człowieka.

„Oznacza to, że może łatwo przejść pod radar.”

W sobotę potwierdzono trzy nowe przypadki wirusa, z których wszystkie stwierdzono u pacjentów, którzy niedawno podróżowali do krajów wysokiego ryzyka. Całkowita liczba spraw wynosi teraz 23.

W międzyczasie rząd przygotowuje się do wprowadzenia nowych uprawnień nadzwyczajnych, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19.

Rozumie się, że da to szkołom, radom i innym organom sektora publicznego uprawnienia do zawieszenia przepisów – w tym środków bezpieczeństwa i higieny pracy – w celu poradzenia sobie z pandemią.

Nauczyciele i pracownicy przedszkolni będą mogli mieć większe klasy, aby poradzić sobie z nieobecnościami pracowników zgodnie z przepisami, które zostaną wprowadzone w przyszłym tygodniu.

Dr Stephen Griffin, profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie w Leeds, powiedział: „Choć pierwsza transmisja typu„ osoba do osoby ”w Wielkiej Brytanii może być dla wielu szokiem, tak naprawdę to tylko kwestia czasu.

„Krytycznie ważna staje się nasza zdolność do identyfikowania, izolowania i opieki nad zarażonymi osobami oraz śledzenia ich ostatnich kontaktów.

„Jeśli zlokalizowane epidemie pozostaną ograniczone, powinno być możliwe ograniczenie wpływu na Wielką Brytanię. Podejrzewam jednak, że częstotliwość małych epidemii może wzrosnąć w nadchodzących tygodniach, ponieważ kraje pochodzenia importowanych przypadków stają się bardziej zróżnicowane.

„Jeśli doświadczymy rosnącej epidemii w Korei Południowej, będzie to stanowić poważne wyzwanie dla naszej już rozciągniętej infrastruktury NHS i zdrowia publicznego.

„Zgodnie z zaleceniami WHO powinniśmy wykorzystać to okno czasowe, aby zainwestować i przygotować się na taki potencjalny wybuch epidemii, niezależnie od tego, czy nastąpi.”

Departament Zdrowia i Opieki Społecznej (DHSC) powiedział, że pierwotne źródło wirusa było „niejasne”, dodając, że nie było „bezpośredniego identyfikowalnego związku” z podróżami zagranicznymi.

Według Public Health England (PHE), jednym z najnowszych przypadków koronawirusa był mieszkaniec Surrey.

Centrum Zdrowia Haslemere w hrabstwie zostało zamknięte w piątek, a na jego stronie internetowej napisano: „Operacja jest dziś tymczasowo zamknięta, aby umożliwić jej wyczyszczenie jako rutynowy środek zapobiegawczy. Praktyka zostanie ponownie otwarta w sobotę, a pacjenci zostaną poinformowani o konieczności zmiany terminu wizyty. ”

Dr Michael Head, starszy pracownik naukowy ds. Globalnego zdrowia na Uniwersytecie w Southampton, powiedział, że „nic dziwnego”, że przypadek przeniesienia człowieka na człowieka w Wielkiej Brytanii.

Dodał: „Będą podejmowane znaczące wysiłki, aby przyjrzeć się, jak ten pacjent został zarażony, który jest przypadkiem indeksu w Wielkiej Brytanii i sprawdzić, czy są jakieś inne wtórne przypadki.

„Chociaż jest to znaczący rozwój tutaj, w Wielkiej Brytanii, ogólne ryzyko dla obywateli w tej chwili pozostaje niezmienione.”

W piątek okazało się, że Brytyjczyk, który miał około 70 lat i podobno mieszkał za granicą, został potwierdzony jako pierwszy obywatel Wielkiej Brytanii, który zmarł na koronawirusa.

Mężczyzna, który był na pokładzie statku wycieczkowego Diamond Princess, który został poddany kwarantannie u wybrzeży Japonii podczas wybuchu epidemii, był szóstą osobą ze statku, która zmarła.

Rozprzestrzenianie się wirusa następuje, gdy największy indeks firm w Wielkiej Brytanii odnotował największy tygodniowy spadek od połowy kryzysu finansowego, ponieważ rynki straciły w piątek 3,2%.

Krwawa łaźnia, która ogarnęła rynki od wielu dni, trwała w tym tygodniu, wycierając ponad 200 miliardów funtów akcji na FTSE 100, gdy handlowcy spanikowali rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Obejmuje znaczny spadek w piątek, gdy indeks stracił 215,79 punktów do 6 580,61, ponieważ indeks blue chipów odnotował najgorszy tydzień od najgłębszego kryzysu światowego w październiku 2008 roku.

zrodlo:huffingtonpos

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: