Drag queen
Drag queen „w akcji”/Fot. screen YouTube

W internecie pojawiło się bulwersujące nagranie. Widać na nim jak przebrany za kobietę drag queen wykonuje dwuznaczny taniec przed małą dziewczynką. Co więcej, otoczenie dziecka jest zachwycone.

Filmik opublikowano w sieci za pomocą aplikacji TikTok. Skąpo ubrany drag queen czołga się w stronę kilkuletniej dziewczynki. Wykonuje w jej stronę także dwuznaczne gesty. Wszyscy, z wyjątkiem dziecka, są zachwyceni.

Z doniesień Daily Caller wynika, że nagranie pojawiło się w internecie 9 lutego. Najprawdopodobniej pochodzi ono z imprezy, która odbywała się w pubie Dominion Pub and Kitchen w Tronto.

Kilkulatka siedzi na krześle. W tle widać angielski napis „love” (pol. miłość). Nie wiadomo, z jakiej okazji odbywała się ta impreza. Filmik opatrzono jednak napisami. Wynika z nich, że dziewczynka poprosiła mamę, żeby zapewniła jej lepszy widok. Prawdopodobnie dlatego dziecko siedzi na środku. Obok kilkulatki stoi kobieta, najprawdopodobniej matka, której niebywale podobają się wygibasy skąpo odzianego w damskie ciuchy mężczyzny przed dzieckiem. Widać, jak kobieta śmieje się i klaszcze.

Na końcu drag queen, prawdopodobnie Tynomi Banks, czołga się w stronę dziecka i przytula dziewczynkę.

Kilkulatka nie wygląda na zadowoloną.

Nagranie wywołało liczne kontrowersje. W rezultacie zostało usunięte z serwisu.

n.czas.com