DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Prezydent Palestyny ​​nie żyje, a prezydent Iranu ma koronawirusa?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 Doniesiono o zarażeniu koronawirusem prezydentem Iranu Hassanem Rouhanim i szefem Komitetu Bezpieczeństwa Narodowego Parlamentu Iranu Mojtaba Dhul Nur.

Wydaje się, że Iran ma obecnie największą liczbę urzędników państwowych zarażonych koronawirusem, po raz pierwszy oficjalnie zgłoszonych w świętym irańskim mieście Kom w dniu 19 lutego.

Uważa się, że choroba ta rozprzestrzeniła się na kraj z Chin, który utrzymywał stosunki gospodarcze z rządem Teheranu, pomimo amerykańskich sankcji. A teraz Iran, jako regionalne  skrzyżowanie, jest głównym źródłem infekcji, które rozprzestrzeniają się na swoich sąsiadów.

Według Ministerstwa Zdrowia w czwartek co najmniej 245 osób zostało zarażonych w Iranie, a 26 osób zmarło, w większości w Qom, w świętym miejscu dla szyickich pielgrzymów.

Ale eksperci ds. Zdrowia uważają, że liczba zarażonych osób jest znacznie wyższa, być może ponad tysiąc.

Istnieją doniesienia z Bliskiego Wschodu, że Mahmoud Abbas, prezydent Palestyńczyków, zmarł.

Mahmoud Abbas jest prezydentem Palestyny ​​i Autonomii Palestyńskiej. Jest przewodniczącym Organizacji Wyzwolenia Palestyny ​​(OWP) od 11 listopada 2004 r., A Prezydentem Palestyny ​​od 15 stycznia 2005 r.

W tej chwili nie otrzymaliśmy jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej śmierci, ale nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego obalenia. To dziwne.

Komentarz redakcyjny The Big The One: Ponieważ informacja jest do pewnego stopnia sensacyjna i obiecuje duże zmiany na Bliskim Wschodzie, wymaga potwierdzenia:

UNCONFIRMED Reports coming from the Middle East that President Mahmoud Abbas has died.

Zobacz obraz na Twitterze

Tak więc śmierć Abbasa to naprawdę wiele postów w sieciach społecznościowych. Powód jest nieznany, ponieważ wszystko to tylko plotki, ale biorąc pod uwagę zaawansowany wiek Abbasa i brak poważnych chorób, można pomyśleć o koronawirusie.

محمد مجيد الأحوازي

@MohamadAhwaze

يوم أمس كانت متواجدة في إحتماع الحكومة الإيرانية ولا تبعد عن روحاني سوا ثلاثة أمتار فقط .! ( بعض الصحفيين في طهران يقولون ، روحاني وجميع الوزراء ونوابهم اتخذت منهم تحاليل كورونا وينتظرن نتائج التحاليل ) https://twitter.com/MohamadAhwaze/status/1233024790799273986 

Zobacz obraz na Twitterze
محمد مجيد الأحوازي

@MohamadAhwaze

إصابة „معصومة ابتكار” نائبة الرئيس الإيراني لشؤون المرأة بفيروس كورونا .”

Zobacz obraz na Twitterze

Jak widać, nadal nie ma oświadczenia irańskiego biura informacyjnego na temat zakażenia Rukhani, jednak oczywiste jest to, że kilka godzin przed hospitalizacją i diagnozą Covida 19, irański wiceprezydent ds. Kobiet i spraw rodzinnych Masumeh Ebtekar był kilka metrów od Rukhani.

Ponadto koronawirus znajduje się na czele komisji ds. Bezpieczeństwa narodowego i spraw zagranicznych parlamentu irańskiego, wiceministrze zdrowia i kilku zastępców, dlatego 80% osób, które przebywały z nimi w tym samym budynku, jest zarażonych.

Nie wiemy, czy to wszystko zostanie potwierdzone, czy nie, ale jeśli pogłoski są prawdziwe, region będzie musiał stawić czoła dużym zmianom, dlatego śledzimy rozwój wydarzeń.

Prezydent Iranu i kluczowy członek parlamentu ZAKAŻONY COVID-19

Screenshot_4

Nadchodzą doniesienia, że ​​prezydent Hassan Rouhani i szef komitetu bezpieczeństwa narodowego irańskiego parlamentu Mojtaba Dhul Nur zostali zarażeni koronawirusem

Wygląda na to, że Iran ma największą liczbę urzędników państwowych zarażonych koronawirusem, co po raz pierwszy oficjalnie zgłoszono w świętym irańskim mieście Kom w dniu 19 lutego. stosunki gospodarcze z rządem Teheranu pomimo sankcji amerykańskich.

Regionalne skrzyżowanie Iranu wydaje się być także głównym źródłem infekcji, które rozprzestrzeniły się na sąsiadów.

Co najmniej 245 osób zostało zarażonych w Iranie, 26 osób zginęło, podali w czwartek przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, większość z nich w Qom, miejscu pielgrzymów szyickich.

Ale eksperci ds. Zdrowia szacują, że liczba infekcji jest znacznie wyższa, być może ponad tysiąc, ponieważ śmiertelność w tym kraju wynosząca około 20 procent wydaje się tak wysoka. Światowa Organizacja Zdrowia powiedziała, że ​​śmiertelność wynosi około 2 procent.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: