DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Papież odwołuje publiczność na trzeci dzień z powodu przeziębienia „

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

WATYKAN (AP) – Papież Franciszek odwołał oficjalne zlecenia na trzeci dzień z rzędu w sobotę, kiedy walczył z widocznym przeziębieniem.83-letni papież, który jako młody człowiek stracił część płuc na chorobę układu oddechowego, nigdy nie odwołał tylu oficjalnych audiencji ani wydarzeń w swoim siedmioletnim papieskim życiu.

Francis powiedział jednak, że Francis nadal pracuje ze swojej rezydencji w watykańskim hotelu Santa Marta i przyjmuje ludzi na osobności. W sobotę prywatne spotkania odbyły się z szefem biura biskupów Watykanu, ambasadorami Franciszka w Libanie i Francji oraz ukraińskim arcybiskupem.

Zrezygnowano z jego dwóch zaplanowanych oficjalnych audiencji – formalnych spraw w Pałacu Apostolskim, gdzie Franciszek wygłosił przemówienie i przywitał na końcu dużą liczbę ludzi. Miały one obejmować publiczność z międzynarodową organizacją bioetyczną oraz członków zakonnego zakonnego zakonu Legionu Chrystusa.

Oczekuje się, że w niedzielę Franciszek opuści Watykan wraz z najwyższymi biurokratami Stolicy Apostolskiej na tydzień ćwiczeń duchowych na rzymskiej wsi, coroczne rekolekcje, w których papież bierze udział na początku każdego Wielkiego Postu.

Franciszek ostatni raz pojawił się publicznie w środę, kiedy widziano go, jak kaszle i wydmuchuje nos podczas mszy w środę popielcową. Następnego dnia odwołał mszę w mieście z rzymskimi kapłanami, aw piątek pominął widownię z uczestnikami konferencji watykańskiej na temat sztuczna inteligencja.

Watykan podkreślił, że Franciszek odprawiał Mszę każdego ranka i na koniec przywitał uczestników, a następnie kontynuował pracę w domu.

Watykan nie ujawnił natury choroby Franciszka, mówiąc tylko, że ma „niewielką niedyspozycję”. Jednak choroba Franciszka wywołała powszechny alarm we Włoszech w związku z wybuchem koronawirusa, który zachorował ponad 800 osób, w większości w północnych Włoszech.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: