DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(LEAD) S. Koreanka ponownie zarażona koronawirusem po wyzdrowieniu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_2

 

SEOUL, 29 lutego (Yonhap) – Korea Południowa zgłosiła pierwszy przypadek ponownego zakażenia przez nowego koronawirusa w sobotę wśród rosnących obaw o szybki wzrost liczby infekcji wirusowych tutaj.

Według Koreańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (Koreańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (KCDC)) kobieta z Korei Południowej po raz drugi uzyskała wynik pozytywny na COVID-19, nawet po zwolnieniu z kwarantanny.

73-letnia kobieta, u której wcześniej zdiagnozowano wirusa, została zwolniona ze szpitala 22 lutego po całkowitym wyzdrowieniu.

Agencja zdrowia publicznego poinformowała, że ​​znowu zaczęła wykazywać objawy w czwartek i stwierdzono, że zaraziła się chorobą.

„Ludzie normalnie stali się odporni na wirusa po zarażeniu po raz pierwszy. Pacjentka może jednak mieć słaby układ odpornościowy z powodu swojego wieku”, powiedział urzędnik KCDC.

Urzędnik dodał, że możliwe jest również, że wirus nie został w pełni wyeliminowany przez pacjenta.

Po raz pierwszy w Korei Południowej osoba została zarażona COVID-19 po zwolnieniu.

Kobieta nie wyjechała za granicę, chociaż jej syn i synowa niedawno przebywali w chińskiej prowincji Guangdong i obaj zachorowali na wirusa.

Lokalne władze ds. Zdrowia poinformowały, że kobieta twierdziła, że ​​pozostała w domu po zwolnieniu.

KCDC oświadczyło, że prowadzi ścisłą obserwację sprawy i dodało, że zgłoszono 10 podobnych przypadków w Chinach, globalnym centrum epidemii COVID-19.

Korea Południowa zgłosiła aż 594 dodatkowe przypadki nowego koronawirusa, które doprowadziły do ​​całkowitej liczby infekcji do 2931 w sobotę rano.

Do tej pory 17 pacjentów z wirusem zmarło z powodu wirusa, który pojawił się w Chinach pod koniec ubiegłego roku.

Korea Południowa poinformowała, że ​​dokona przeglądu, zmieniając wytyczne dla osób zwolnionych z kwarantanny po nowej infekcji.

Pracownik służby zdrowia ubrany w strój ochronny wchodzi do Ministerstwa Zarządzania Personelem w mieście Sejong, 130 kilometrów na południe od Seulu, 28 lutego 2020 r., Po tym, jak pracownik pozytywnie przetestował nowy koronawirus.  (Yonhap)

Pracownik służby zdrowia ubrany w strój ochronny wchodzi do Ministerstwa Zarządzania Personelem w mieście Sejong, 130 kilometrów na południe od Seulu, 28 lutego 2020 r., Po tym, jak pracownik pozytywnie przetestował nowy koronawirus.(Yonhap)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: