DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus został przewidziany w 2008 r.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jak już powiedzieliśmy naszym czytelnikom, na początku lutego na ameroblogodrome powieść Deana Kunza „Oczy ciemności” wywołała duży hałas, napisana w 1981 roku, ale mimo to szczegółowo przewidziała Covida-19. Jednak w oryginale wirus nazywał się „Wuhan-400”: 

..Aby to zrozumieć, musisz wrócić do przeszłości przez dwadzieścia miesięcy. To wtedy jeden chiński naukowiec, Lee Chen, potajemnie wyemigrował do Stanów Zjednoczonych i przyniósł ze sobą materiały na temat nowej chińskiej broni bakteriologicznej. Nazwali nowego wirusa „Wuhan-400” (Wuhan-400), od nazwy miasta obok tajnego laboratorium, w którym wirus został stworzony, i był on setki razy skuteczniejszy niż wszystkie inne mikroorganizmy opracowane w jakichkolwiek innych badaniach centrum naszej planety …. (więcej w artykule Coronavirus COVID-19 – czy to Wuhan-400, Oczy Ciemności? )

I choć wszystko to było bardzo zaskakujące, cuda wydają się trwać.

„Około 2020 r. Poważna choroba podobna do zapalenia płuc rozprzestrzeni się na całym świecie, dotykając płuc i oskrzeli i opierając się wszystkim znanym metodom leczenia”.

„Niemal bardziej niezrozumiały niż sama choroba jest fakt, że nagle zniknie tak szybko, jak się pojawiła. Potem wróci za 10 lat, po czym zniknie już nieodwołalnie. ”

Jest to cytat z książki Sylvia Brown „The End of Days: Predictions and Prophecies about the End of the World”, współautorem Lindsay Harrison, opublikowanej w 2008 roku, czyli 12 lat temu:

Jeśli Dean Kunz był klasycznym pisarzem science fiction i nie twierdził, że jest medium, to  Sylvia Brown była pisarką pracującą w niepełnym wymiarze godzin. W wolnych chwilach od pisania książek brała udział w programach telewizyjnych, które zapraszały media i medium, a także pomagały policji.

Jej prognozy i prognozy na przyszłość były czasem idealnie potwierdzone, czasem były nieudane, powodowały więc liczne spory, a nawet skandale w prasie. Nie znamy szczegółów wszystkich tych historii, ale jeśli policja zwróciła się do pani Brown o pomoc przez dziesięciolecia, najwyraźniej dała wskazówki glinom. 

A teraz, po siedmiu latach od śmierci medium, pojawia się jej następna przepowiednia, w której koronawirus jest idealnie opisany, rok jest dokładnie nazwany i podane są wskazówki dotyczące dziwnego pochodzenia tej choroby.  

O ile Sylvia Brown miała rację, że wirus nagle zniknie, pokaże tylko przebieg wydarzeń, ale teraz możemy powiedzieć, że w nadchodzących tygodniach jej książki z przepowiedniami staną się po prostu bestsellerami i zostaną sprzedane w milionach egzemplarzy.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: